Tegoroczna gala Joy Trendy 2010 odbyła się w warszawskim klubie Capitol. Miesięcznik zorganizował plebiscyt na najlepszy produkt roku. Przedstawicielom poszczególnych marek wręczono nagrody. Imprezę prowadziła Anna Ibisz i Bożydar Iwanow. Wśród zaproszonych gości pojawiła się Ewa Szabatin, Aneta Piotrowska, Mrozu i Magdalena Górska.
Tegoroczna gala Joy Trendy 2010 odbyła się w warszawskim klubie Capitol. Miesięcznik zorganizował plebiscyt na najlepszy produkt roku. Przedstawicielom poszczególnych marek wręczono nagrody. Imprezę prowadziła Anna Ibisz i Bożydar Iwanow. Wśród zaproszonych gości pojawiła się Ewa Szabatin, Aneta Piotrowska, Mrozu i Magdalena Górska.
mwmedia
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.