Edyta Herbuś: – Za kilka lat chcę być żoną. To żaden wstyd! To wielkie szczęście mieć przy sobie kogoś na dobre i na złe. I wierzę, że to mi się uda.

WIDEO

player placeholder

na zdj. Edyta Herbuś i Maciej Kawulski