Wielki Apetyt na dobry humor!

Świetny pokaz komediowej gry aktorskiej. Ironiczny komentarz na temat rodzimego high-life’u i show-biznesu. Niezwykły monolog na 40 osób. Wielki apetyt – najsmaczniejsza komedia roku!
/ 12.10.2010 07:15

Świetny pokaz komediowej gry aktorskiej. Ironiczny komentarz na temat rodzimego high-life’u i show-biznesu. Niezwykły monolog na 40 osób. Wielki apetyt – najsmaczniejsza komedia roku!

"Wielki apetyt" to polska adaptacja broadwayowskiego hitu Becky Mode pt. "Fully Committed", który zrobił furorę nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie i Afryce. Jest to niezwykła komedia, w której, poprzez odniesienie do lokalnej rzeczywistości, każdy może spotkać osoby znane nie tylko ze szklanego ekranu...

„Wielki apetyt” to niezwykły pokaz komediowej gry aktorskiej. Katarzyna Kwiatkowska, na co dzień błyskotliwie parodiująca polskie gwiazdy w programie Szymon Majewski Show, tym razem wcieliła się nie w jedną główną, ale w ponad 40 tak różnych postaci, jak groźny gangster, ambasadorowa Japonii, namolny asystent sławnej polskiej piosenkarki, czy prawa ręka arabskiego szejka. Polska adaptacja stanowi oryginalny, zabawny i ironiczny komentarz na temat rodzimego high-life’u i show-biznesu. Spektakl w opowiada o bezrobotnej aktorce, która tymczasowo utknęła na zapleczu restauracji i tam na co dzień musi odgrywać niełatwą rolę pracownika przyjmującego telefoniczne rezerwacje. Walka o stolik w najlepszym lokalu w mieście bywa brutalna i zażarta, zwłaszcza gdy prowadzą ją sławni i bogaci, praca zaś wymaga nie tylko dobrego smaku, ale i ostrego temperamentu. Czy bohaterce uda się zaspokoić apetyty wymagających klientów? Sprawdźcie już teraz w Teatrze Buffo.

Autor: Becky Mode
Polska adaptacja: Bożena Intrator
Reżyseria: Paweł Aigner
Scenografia i kostiumy: Magdalena Gajewska
Muzyka: Szymon Wysocki
W roli głównej: Katarzyna Kwiatkowska
Produkcja: Tito Productions: Katarzyna Cebula, Damian Słonina

Opinie:

„(...) Jest świetna... Naprawdę polecam (...)”
Olga Bołądź w wywiadzie dla Plejady

„(...) Niezwykła aktorka i niezwykły tekst. (…) Była wspaniała. Wszystkich Państwa zapraszam (...)”
Edyta Olszówka w wywiadzie dla Plejady

„(…) Doskonała gra komediowa Katarzyny Kwiatkowskiej, najbardziej znanej ze świetnych parodii sławnych postaci w programie telewizyjnym „Szymon Majewski Show”, zachwyca dynamiką, zmiennością, modulowaniem głosu i mową ciała (…). Zdarzyło mi się popłakać do łez. Przedstawienie w popisowym wykonaniu Katarzyny Kwiatkowskiej to gwarancja dobrej zabawy, a śmiech to zdrowie.”
Ewa Balana, Kulturalnie.waw.pl

WIELKI APETYT czyli monolog na 40 postaci - terminy spektakli:

13 października (poniedziałek), godz. 19:00
14 października (wtorek), godz. 19:00
15 października (środa), godz. 19:00
16 października (czwartek), godz. 20:00
17 października (piątek), godz. 19:00