Smooth Festival Złote Przeboje

Ive Mendes, Vaya Con Dios, Natalia Kukulska i Maria Peszek, to tylko niektóre gwiazdy, które wystąpią na "Smooth Festival Złote Przeboje"
Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 to jedno z najbardziej wysmakowanych wydarzeń muzycznych na polskim rynku festiwalowym. Brzmienia tego festiwalu to mieszanka nowych i złotych smooth przebojów. Specjalnie na Smooth Festival przygotowywany jest spektakularny, premierowy projekt muzyczny z udziałem wybitnych wokalistów i instrumentalistów. Smooth Festiwal skierowany jest do osób oczekujących wysublimowanego klimatu muzycznego, a jego formuła muzyczna idealnie wpisuje się w szczególny klimat Bydgoszczy.

Festiwal od początku odbywa się na Wyspie Młyńskiej. To wyjątkowe miejsce zawdzięcza swój urok nie tylko architekturze Młynów Rothera oraz tzw. Wenecji Bydgoskiej, ale przede wszystkim położeniu między dwiema rzekami: Brdą oraz Brdą Młynówką. Sąsiedztwo licznych muzeów oraz nowoczesnej Opery Nova sprawia, ze wyspa stała się znaczącym centrum kulturalnym. W tej niezwykłej przestrzeni zostanie wybudowana scena, której aranżacje wizualne staną się dopełnieniem utworów, wyjątkowym obrazem dla smooth’owych brzmień.

Na bydgoskiej scenie usłyszymy: brazylijską wokalistkę Ive Mendes, najbardziej znaną gwiazdę z Wysp Zielonego Przylądka Cesarkę Evorę oraz belgijską grupę Vaya Con Dios.

Oczywiście nie zabraknie również polskich wykonawców:Natalii Kukulskiej, Marii Peszek, Maćka Maleńczuka, Piotra Cugowskiego, Natu, Mietka Szcześniaka.

Niebywała podróż przez najpiękniejsze miejsca na ziemi odbędzie się za pośrednictwem najbardziej znanych utworów opiewających miasta świata. Usłyszymy „Stranger In Moscow” Michaela Jacksona w wykonaniu Natalii Kukulskiej, „Empire State of Mind” Alicii Keys zaśpiewa Natu, Maciej Maleńczuk i Mietek Szcześniak sprawią, że Bydgoszcz na kilkanaście minut znajdzie się w Kalifornii, Piotr Cugowski zaskoczy „Under The Bridge” w całkowicie nowej, orkiestrowej aranżacji.

Bilety – 50 zł
Strefa Golden Circle – bezpośrednio przed sceną – 150 zł
Strefa VIP – 300 zł

Smooth Festiwal Złote Przeboje, 22 maja, Bydgoszcz – Wyspa Młyńska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)