Rihanna zaśpiewa w Polsce

Świetna wiadomość dla fanów Rihanny. Barbadoska uwzględniła nas na swojej koncertowej mapie. 6 grudnia w ramach trasy "Loud Tour" zaśpiewa w Atlas Arenie w Łodzi.
/ 03.02.2011 07:50

Świetna wiadomość dla fanów Rihanny. Barbadoska uwzględniła nas na swojej koncertowej mapie. 6 grudnia w ramach trasy "Loud Tour" zaśpiewa w Atlas Arenie w Łodzi.

Rihanna będzie promować swój piąty album zatytułowany "Loud". Pochodzą z niego takie przeboje jak "Only Girl (In The World)" i "What's My Name", które od razu trafiły na szczyt listy Billboard Hot 100, jak również utwór "S&M", do którego Barbadoska nakręciła ostatnio kolorowy, dynamiczny i nieco sadomasochistyczny klip. Piosenkarka na pewno zaśpiewa także starsze utwory, dzięki którym zdobyła reputację jednej z najbardziej ekscytujących i utalentowanych wykonawczyń na świecie. W koncertowym repertuarze nie powinno więc zabraknąć "Umbrelli", "Disturbii" czy "Shut Up and Drive". Jak zapowiada organizator koncertu - szykuje się największa i najlepsza trasa w karierze Rihanny, więc nie powinno się jej przegapić!

Rihanna "S&M"

Rihanna "S&M"

Bilety na koncert Rihanny trafią do sprzedaży internetowej już 4 lutego o godz. 10:00. Będzie je można nabyć poprzez stronę LiveNation.pl. Ceny biletów wynoszą:

154 zł – osoby niepełnosprawne
165 zł – płyta
198 zł – trybuny
253 zł – trybuny i Golden Circle
353 zł – Golden Circle Early Entrance
598 zł – VIP
731 zł – Hot Ticket Package
1550 zł – Meet and Greet Package

Golden Circle kosztuje mniej niż na koncercie Madonny czy Lady Gagi. Uwagę zwracają pakiety Hot Ticket oraz Meet and Greet. Dlaczego są aż tak drogie? Za 731 zł przewidziano bilet na trybunie U - znajdującej się na przeciw sceny, z której będzie rozciągał się najlepszy widok, eksluzywny upominek, oficjalny program trasy "Loud" oraz pamiątkowy laminat. 1550 zł płacimy jeśli chcemy spotkać się z Rihanną, zrobić z nią pamiątkowe zdjęcie, mieć okazję na zdobycie autografu, znaleźć się pod opieką koordynatora, a także otrzymać ten sam zestaw gadżetów, przewidzianych dla pakietu Hot Ticket. Czy warto? Moim zdaniem nie. Kto chodzi na koncerty ten wie, że najlepsza zabawa jest pod sceną, najlepiej w Golden Circle.

Barbadosce podczas występów na żywo zdarza się fałszować. Mimo to bilety na jej koncert rozchodzą się w ekspresowym tempie. Cieszycie się z mikołajkowego prezentu, który przyszykowała dla polskich fanów Rihanna? Wybierzecie się na koncert?

Redakcja poleca

REKLAMA