Nowa komedia z muzyką Maciej Zielińskiego

Już do piątku 28 marca można oglądać najnowszy film, do którego muzykę napisał Maciej Zieliński. Komedia „Nie kłam, kochanie” to kolejna długometrażowa produkcja w dorobku tego kompozytora. Maciej Zieliński komponuje również piosenki, muzykę do produkcji telewizyjnych, a także muzykę poważną.
/ 31.03.2008 23:23
Już do piątku 28 marca można oglądać najnowszy film, do którego muzykę napisał Maciej Zieliński. Komedia „Nie kłam, kochanie” to kolejna długometrażowa produkcja w dorobku tego kompozytora. Maciej Zieliński komponuje również piosenki, muzykę do produkcji telewizyjnych, a także muzykę poważną.

Wielbiciele dobrej muzyki, która towarzyszy kinowym produkcjom i tym razem nie będą zawiedzeni. Maciej Zieliński udowodnił już przy takich hitach jak „Nigdy w życiu”, „Dlaczego nie” i „Kryminalni”, że widzowie długo po skończeniu projekcji nucą muzykę usłyszaną w filmie.Nowa komedia z muzyką Maciej Zielińskiego
- Zdarzają się tacy, którzy na przykład specjalnie nagrywają odcinek serialu, aby móc odtwarzać ulubioną kompozycję. Dostaję takie informacje od osób odwiedzających moją stronę internetową i muszę przyznać, że dla artysty to najcenniejsza rzecz, reakcja słuchacza na to co stworzył – mówi Maciej Zieliński.
Nazwisko kompozytora znaleźć można nie tylko przy dużych produkcjach kinowych, ale również przy wielu produkcjach telewizyjnych. W tej dziedzinie, największą rozpoznawalność zyskała jego muzyka do programu T.Lisa „Co z tą Polską?”, a ostatnio świetne recenzje zbiera ilustracja do najnowszej produkcji animowanej TVP „Przygody Misia Fantazego”.
Ten wszechstronny twórca jest chętnie zapraszany do współpracy z najpopularniejszymi polskimi wykonawcami, jak choćby Kayah czy Ania Dąbrowska. Za aranżacje instrumentów smyczkowych na najnowszej płycie tej ostatniej, odpowiada właśnie Maciej Zieliński.
Maciej Zieliński kojarzony jest nie tylko z muzyką popularną. Jego nazwisko bez trudu odnaleźć można w sklepie Polskiego Wydawnictwa Muzycznego, które wydało jego partytury (m.in. Fallen Angel na perkusję i taśmę, czy Capriccio na klarnet i fortepian).

Maciej Zieliński jest kompozytorem wszechstronnym. Tworzy muzykę filmową, teatralną, do produkcji telewizyjnych oraz muzykę poważną. Komponuje również ilustracje do filmów reklamowych.
Jego kompozycje można usłyszeć m.in. w serialach Kryminalni, Barwy Szczęścia , w filmach Nigdy w życiu, Tylko mnie kochaj, Dlaczego nie, Niemcy, Gry uliczne czy Dublerzy.
Najnowsza produkcja z muzyką Macieja Zielińskiego to komedia Nie kłam, kochanie, którą można oglądać w kinach od 28 marca.
Maciej Zieliński pracuje także z najpopularniejszymi artystami polskiej sceny muzycznej. Jeden z ostatnich projektów to współpraca z Anią Dąbrowską przy jej najnowszej płycie.
Tagi: muzyka, film
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.05.2008 14:00
Tego jeszcze nie widziałem, ale JESZCZE RAZ kompletny dramat, szczegolnie epizod mlodych, bo Frycz i Stenka niczego sobie