"Let’s Dance With Mel B" fot. Galapagos Films

"Let’s Dance with Mel B"

Zatańcz jak nigdy wcześniej! Gra na konsole, która pozwoli sprawdzić twoje taneczne umiejętności u boku zawodowych tancerzy.
/ 28.06.2011 12:07
"Let’s Dance With Mel B" fot. Galapagos Films

Po sukcesie przeznaczonego na konsole do gier Xbox360 oraz PlayStation3 programu treningowego Get Fit with Mel B, włoskie studio Black Bean Games przedstawia kolejną grę z udziałem gwiazdy zespołu Spice Girls – Melanie Brown. Gra Let’s Dance With Mel B wykorzystuje kontrolery ruchowe PlayStation Move oraz Xbox360 Kinect.

Przygotowana przez specjalistów od technologii śledzenia ruchu "Let’s Dance with Mel B" to jedyna gra, która pozwala na sprawdzenie swoich tanecznych umiejętności na wirtualnym parkiecie i u boku zawodowych tancerzy. Dzięki zaawansowanej technologii, każdy będzie mógł zobaczyć samego siebie na ekranie telewizora i podziwiać swoje umiejętności taneczne.

"Let’s Dance With Mel B" to wspaniała zabawa zarówno dla doświadczonych „królów” parkietu jak i tych, którzy taniec do tej pory znali tylko z telewizji. Dzięki pojawiającym się na ekranie podpowiedziom i wskazówkom od samej Mel B, każdy będzie mógł stać się prawdziwym tancerzem.

"Let’s Dance with Mel B" zachwyci nie tylko wspaniałą oprawą graficzną, dzięki której każdy poczuje się jak finalista „Tańca z Gwiazdami”, ale również doskonałą muzyką. W grze znajdzie się 28 muzycznych przebojów wykonywanych przez takie sławy jak Rihanna, Lady Gaga, Pussy Cat Dolls czy Fatboy Slim.

"Let’s Dance With Mel B" przeznaczona jest dla jednego i więcej graczy,
którzy wspólnie z Mel B i towarzyszącymi jej tancerzami tworzą wyjątkową grupę taneczną, której niestraszne są tańce latynoskie, klubowe, a nawet układy rodem z klasycznych musicali. Jednocześnie może bawić się do 8 osób przy jednej konsoli.

Gra jest w pełni po angielsku. Polska instrukcja obsługi zawiera porównania określonych zwrotów dzięki czemu gracze bez znajomości języka angielskiego bez problemu odnajdą się w tanecznym świecie!

"Let’s Dance with Mel B", gra na konsole do Xbox360 oraz PlayStation3, Wydawca: Galapagos Interactive, Premiera: 24 czerwca 2011

Tagi: gry