HEY
Hey powstał w Szczecinie na początku 1992 roku. Do dziś nagrali 8 studyjnych płyt: "Fire" (1993), "Ho!" (1994) , "?" (1995, w tym samym roku ukazał się minialbum "Heledore"), "Karma" (1997), "Hey" (1999), "[sic!]" (2001), "music music" (2003) i "Echosystem" (2005). Na rynek trafiły też dwie płyty koncertowe Heya: "Live" (1994) i "Koncertowy" (2003). Dotychczas wydane albumy sprzedano w ilości 1,25 mln. egzemplarzy, a kilka utworów Hey’a już dziś należy do klasyki polskiego rocka. Podczas 13 lat istnienia zagrali ponad 600 koncertów w kraju i za granicą (Europa Zachodnia, Czechy, USA, Kanada). Charakterystyczną dla zespołu postacią jest Katarzyna Nosowska – wokalistka o niepowtarzalnym głosie i wyjątkowej charyzmie, pisząca większość tekstów. Ważną rolę w zespole odgrywał Piotrek Banach – gitarzysta, kompozytor wielu utworów – niestety z końcem lipca 99 r. opuścił zespół. W jego miejsce pojawił się Paweł Krawczyk, który obecnie jest kompozytorem większości nowych piosenek. Ostatnie dokonanie Heya to album "Echosystem", który ukazał się w listopadzie 2005. Znalazło się na nim 13 premierowych utworów. Oprócz Pawła Krawczyka, od strony kompozytorskiej odpowiadają za nie również Kasia Nosowska, Jacek Chrzanowski i Marcin Żabiełowicz. "Echosystem" jest zdecydowanie bardziej gitarowy i melodyjny niż poprzedni album, a momentami wręcz przebojowy. W 2007 roku na festiwalu w Jarocinie zespół Hey świętował swoje 15. urodziny.
Muchy
Mówiono o nich "najlepszy polski zespół bez wydanej płyty". Obwołano "nadzieją" (Machina) i "odkryciem roku" (Trójka). Można powiedzieć, że spotkanie na studiach było najlepszą rzeczą, jaka mogła się im przytrafić. Wspólne chodzenie na koncerty, śpiewanie przaśnych piosenek dla znajomych na imprezach domowych i nie kończące się rozmowy o muzyce doprowadziły wreszcie w 2004 roku do powstania zespołu. Rok 2005 upłynął pod znakiem pierwszych prób i koncertów, tworzenia repertuaru i nagraniu pierwszego materiału. To właśnie "Galanteria" przyniosła grupie pierwszych fanów i zwolenników wśród dziennikarzy lokalnych rozgłośni radiowych i muzycznych portali internetowych. Zwiększająca się frekwencja na koncertach i popularność piosenek "Galanteria" czy "Najważniejszy dzień", pomniejsze wydawnictwa oraz uznanie wśród internautów (tytuł singla roku dla wspomnianego "Najważniejszego dnia" na porcys.com) zaowocowały zaproszeniem do Programu 3 Polskiego Radia. Pierwszym oficjalnym singlem grupy zostało "Miasto doznań". Dzięki piosence utrzymującej się długo na trójkowej liście przebojów Marka Niedźwieckiego, zespół został dostrzeżony przez inne stacje radiowe i firmy fonograficzne.
Po niemalże 2 latach doczekaliśmy się pełnowymiarowego debiutu Much. Planowana na 19 listopada premiera albumu "Terroromans" na pewno nie przejdzie bez echa. Przebojowy materiał grupy, niekwestionowany talent do pisania chwytliwych piosenek z poetyckimi tekstami, czerpanie z najlepszych rokendrolowych tradycji i żywiołowe koncerty to wszystko co stawia zespół w pierwszym szeregu polskiej muzyki.
Koncert jest przeznaczony również dla osób niepełnoletnich. Jeśli nie skończyłeś jeszcze 16 lat, to zapraszamy z jednym z rodziców.
Wejście do klubu od godz. 19.00
Rozpoczęcie koncertu o godz. 20.30
Zakończenie imprezy o godz. 0.00