POLECAMY

Deftones "Diamond Eyes"

Do sklepów trafił długo wyczekiwany album "Diamond Eyes" grupy Deftones. Cały materiał został nagrany w zaledwie kilka miesięcy!
Do sklepów trafił długo wyczekiwany album "Diamond Eyes" grupy Deftones. Cały materiał został nagrany w zaledwie kilka miesięcy!Deftones rozpoczęli pracę nad następcą albumu "Saturday Night Wirst" już w 2007 roku. Proces nagrania i produkcji pod okiem Thierry'ego Date zakończył się w 2008 roku a wydanie płyty zatytułowanej "Eros" zaplanowane było na początek 2009. Niestety w listopadzie 2008 roku basista Chi Cheng uległ poważnemu wypadkowi, w efekcie którego zapadł w śpiączkę. Po tym incydencie muzycy Deftones zawiesili całą swoją aktywność koncertową oraz wydawniczą. Nie mając pewności czy i kiedy Cheng będzie mógł wrócić do zespołu postanowili mimo wszystko grać dalej i zaprosili do współpracy Sergio Vegę - wieloletniego przyjaciela grupy znanego z hardcore'owej formacji Quicksand. Jednocześnie grupa odłożyła plany wydania płyty "Eros" do momentu powrotu do zdrowia Chi Chenga  i przystąpiła do pisania nowego materiału. Płyta "Diamond Eyes" została nagrana w dwa miesiące wraz z Nickiem Raskulineczem - producentem znanym ze współpracy między innymi z Foo Fighters i Alice In Chains. Pierwszym singlem jest utwór "Rocket Skates",  który za darmo można pobrać z oficjalnej strony zespołu.

 Deftones "Diamond Eyes"  
 Deftones "Diamond Eyes"  

Płyta zawiera następujące utwory:

1. Diamond Eyes 2. Royal 3. CMND/CTRL 4. You've Seen The Butcher 5. Beauty School 6. Prince 7. Rocket Skates 8. Sextape 9. Risk 10. 976-EVIL 11. This Place Is Death


Warner Music Poland

Deftones "Diamond Eyes"
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)