Ayo zaśpiewa u nas

9 września w Teatrze Wielkim w Poznaniu, 10 września w warszawskiej Sali Kongresowej, a 11 września w Kinie Kijów w Krakowie.
/ 14.11.2007 16:49

Serca Polaków podbiła utworem "Down On My Knees", pochodzącym z albumu "Joyful".
Obdarzona wspaniałym głosem oraz niezwykłym talentem muzycznym, Ayo łączy w sobie tradycję wielu kultur i stylów muzycznych. W jej żyłach płynie krew nigeryjska i cygańska, wychowała się w Niemczech, a obecnie mieszka i tworzy w Paryżu.

W 2006 nagrała album "Joyful", z którego pochodzą jej jak dotąd największe przeboje: wspomniany "Down On My Knees" oraz "And It’s Supposed To Be Love". Album zyskał wielkie uznanie wśród europejskiej publiczności. W Polsce już w dniu premiery uzyskał status Złotej Płyty! Przez wiele tygodni płyta utrzymywała się na szczytach list przebojów i na listach sprzedaży, w efekcie zyskując status Platynowego Albumu. I do dziś dnia nadal doskonale się sprzedaje!

Piosenki Ayo cechuje niepowtarzalny klimat. Ciepłe, melancholijne, a jednocześnie proste i przebojowe. Podobnie jak ona sama pełne są romantycznego wdzięku i nastroju. Aż trudno się od nich uwolnić! Jej twórczość dostarcza wiele radości, i nie jest to przypadek bowiem Ayo w afrykańskim języku joruba oznacza właśnie radość.

Recenzje
To jeden z najlepszych popowych debiutów roku. Nie przegapcie płyty "Joyful" artystki znanej jako Ayo!, "Gazeta Wyborcza",

"Joyful", najnowsza płyta wokalistki o pseudonimie Ayo to szereg utworów, które bez wątpienia wprawią miłośników ciepłego, głębokiego wokalu w dobry nastrój, Infomusic.pl.

Sprzedaż biletów w Warszawie:
Shortcut Traffic Club, Kasy Eventim (dawniej ZASP), Bileteria PKiN, Kasy Teatralne: CH Galeria Mokotów, Wola Park, Reduta, w sklepach Media Markt i Saturn oraz w punktach sieci Ticketpro oraz Eventim.

Sprzedaż biletów w Poznaniu:
Kasa Teatru Wielkiego im. Moniuszki w Poznaniu, ul.Fredry 9, tel. 061 6590231; Centrum Informacji Miejskiej, ul. Ratajczaka, tel. 061 8519645; Klub Pod Pretekstem (www.podpretekstem.pl) - CK Zamek, ul. Św Marcin 80/82, tel. 061 8533047, w sklepach Media Markt I Saturn oraz wszystkich punktach sieci Ticketpro.

Sprzedaż biletów w Krakowie:
Kino Kijów, Al.Krasińskiego 34, tel. 012 4330033; bileteria Empik Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34, tel. 012 6170202, Music Corner Rynek Główny 13, tel. 012 6170202, we wszystkich sklepach Media Markt i Saturn oraz w punktach sieci Eventim i Ticketonline.

Organizator trasy: Good Music Productions, www.goodmusic.com.pl

Redakcja poleca

REKLAMA