Shell odświeża ofertę gastronomiczną i wprowadza markę deli by Shell

Deli Shell - kanapki fot. Materiały prasowe
Sprawdź szczegóły!
28.06.2018 10:18
Deli Shell - kanapki fot. Materiały prasowe
Starasz się wykorzystywać najlepszej jakości produkty w swoich daniach, ale nie zawsze masz czas na długie zakupy? Która z nas tego nie zna! Przez tydzień sama przygotowujesz jedzenie, a raz dopadnie cię chandra i nie masz ochoty na mozolne gotowanie? Nie jesteś sama! Na szczęście Shell wprowadził nową ofertę gastronomiczną deli by Shell. Między spotkaniami, w przerwie w czasie pracy czy w drodze do domu odwiedź stację Shell, gdzie czekają na ciebie świeżo przygotowane posiłki ze składników, które sama wybierzesz. Dowiedz się więcej!
 

Nowa oferta deli by Shell

Na stacjach paliw Shell pojawiła się marka deli by Shell, czyli propozycje zupełnie nowych, smacznych posiłków oraz przekąsek z najwyższej jakości produktów. W koncepcie Shell "Jesz co chcesz" klienci mają ogromny wybór dań. W ofercie znajdziemy między innymi: kanapki, bagietki, zapiekanki i sałatki – wszystko starannie przygotowane na miejscu z indywidualnie dobranych składników.
 
Do tego na stacjach paliw Shell znajdziemy: świeżo wyciskane soki, tortille, kruche ciastka oraz kremowe i lekkie jogurty. W ofercie pojawiły się też: słupki warzywne z hummusem, kanapka trójkątna z łososiem, tortilla burrito czy burger.
 
Fot. Materiały prasowe
 

Kawa w podróży? 

Shell nie zapomina też o kawoszach i tych, którzy również w czasie podróży chcą poczuć smak swojej ulubionej kawy. To dlatego na blisko 210 stacjach jest dostępna oferta Costa Coffee, a w ponad 70 punktach napoje kawowe z mieszkanki kawy deli by Shell, która jest serwowana w eleganckich porcelanowych filiżankach.
 

Śniadanie na trasie? W Shell zjesz...

... pyszną jajecznicę, pierogi, kotlety schabowe, a także żurek! Na stacji MOP Chojny na trasie S8 z Wrocławia w kierunku Łodzi znajdziesz teraz restaurację szybkiej obsługi, która serwuje pyszne dania dla całej rodziny.
 

Fot. Materiały prasowe