POLECAMY

Wszystko, co ważne

Dwudziestokilkuletnia Jennifer chce popełnić samobójstwo na kalifornijskiej Venice Beach. Kiedy traci przytomność i osuwa się na piasek, śni o swoim ojcu, który ją zostawił i założył nową rodzinę oraz o nieżyjącej od kilku lat matce. Kiedy się budzi, przy swoim łóżku widzi babcię - Gabby. Gdy dochodzi do siebie ma do wyboru dwa rozwiązania: albo podda się terapii w klinice psychiatrycznej, albo zamieszka z babcią, która podejmie się opieki nad nią.
Czy młoda kobieta, która utraciła sens życia i staruszka, której pozostało już niewiele czasu, mogą się od siebie czegoś nauczyć?

wszystko, co najważniejszeDwudziestokilkuletnia Jennifer chce popełnić samobójstwo na kalifornijskiej Venice Beach. Kiedy traci przytomność i osuwa się na piasek, śni o swoim ojcu, który ją zostawił i założył nową rodzinę oraz o nieżyjącej od kilku lat matce.
Kiedy się budzi, przy swoim łóżku widzi babcię - Gabby. Gdy dochodzi do siebie ma do wyboru dwa rozwiązania: albo podda się terapii w klinice psychiatrycznej, albo zamieszka z babcią, która podejmie się opieki nad nią. Zrezygnowana Jennifer trafia do domu Gabby. Pełna energii staruszka próbuje dokonać "niemożliwego"- przekazać wnuczce część swojego optymizmu i mądrości. Czy Jennifer gotowa jest przyjąć swoją drugą szansę? Czy Gabby będzie się opiekować Jennifer, czy Jennifer Gabby? Czego nauczy się wnuczka od babci, a czego babcia od wnuczki? Jaki sekret kryje babcia i co wiąże ją z Polską?

Wszystko, co ważne to pełna ciepła opowieść, która jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, podnosi na duchu, rozjaśnia myśli i zabiera czytelnika w podróż po świecie najsilniejszych emocji. To doskonały prezent na styczniowy Dzień Babci.
Powieść zapoczątkowała serię "Zapach pomarańczy", która jest radosnym aromatem pozytywnej energii… Książki tworzące tę serię pozwalają ją odnaleźć, uchwycić i na długo zatrzymać. To historie o poznawaniu samego siebie i o odnajdywaniu sensu życia wśród codziennych zdarzeń.

Autorem książki jest Jan Goldstein

Wydawnictwo Galaktyka
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Super książka Jana Goldeteina pt."Zapach Pomarańczy". Na prawdę polecam.