kobieta czytająca książkę fot. Fotolia

Premiera książki "Stan podgorączkowy"

Książka może leczyć uporczywe i nawracające stany odrętwienia rzeczywistością.
15.09.2016 16:17
kobieta czytająca książkę fot. Fotolia
Renata Chołuj, z wykształcenia polonistka, popularność zyskała dzięki książce "Geriavity. Powieść w 49 kapsułkach". Na rynek wchodzi jej najnowsza powieść "Stan podgorączkowy", która ukazała się nakładem ukazała się nakładem wydawnictwa Edipresse Polska.
 

Historie, jakich nie było

"Stan podgorączkowy" to zabawna historia o skomplikowanych układach rodzinnych, relacjach służbowych, dzieciach, życiu w dobie Internetu i służbie zdrowia. Stworzone przez Renatę Chołuj postaci są wielowymiarowe, niepozbawione wad i ciekawych życiowych doświadczeń: od żony Tomasza Miłki, która jest psychologiem zwierzęcym w ZOO, przez matkę i kolegów z pracy aż po dzieci. Każdy, kto sięgnie po "Stan podgorączkowy", będzie miał okazję sam się przekonać, kim jest Patison, dlaczego Tomasz to Termos, w jaki sposób żółw spowodował wypadek oraz co bardziej odpowiada głównemu bohaterowi: bycie mężem czy kawalerem.

O książce

Tomasz Szroniewski, ginekolog-położnik. Oszołomiony zawodowym awansem. Uwikłany w życie rodzinne. Osaczony cudzymi oczekiwaniami. Próbuje łapać wszystkie sroki za ogon i najzwyczajniej w świecie – dać radę. Na własnej skórze sprawdza, jak szybko trzeba biec, aby móc stać w miejscu. Szroniewski realizuje plan minimum: zwlec się z łóżka i przeżyć kolejny dzień. Życie toczy się chropowato. Ale jednak...

O autorce

Renata Chołuj – pochodzi z Pionek (przed wojną Zagożdżon). Studiowała w Lublinie. Aktualnie mieszka u wybrzeży Morza Północnego, w Hadze. W 2014 roku wydała pierwszą powieść "Geriavity", dzięki której szybko zdobyła popularność.
 

Książka "Stan podgorączkowy" do nabycia w dobrych księgarniach i na HitSalonik.pl!

 
 
Na podstawie materiałów prasowych