POLECAMY

Tego lata czas powrócić na Majorkę!

Życie bez faceta jest oczywiście jak najbardziej możliwe, bywa nawet wyjątkowo przyjemne i warto go spróbować, ale czemu nie przepleść go romansami, małżeństwami czy choćby randkami?
Tego lata czas powrócić na Majorkę! fot. serwis prasowy
“Powrót na Majorkę” to już druga (po “Roku na Majorce”) powieść o perypetiach architektki Magdy, próbującej poukładać na nowo swoje życie. Minęły cztery książkowe lata, odkąd rozstaliśmy się z naszą bohaterką, która w tym czasie stała się dojrzałą, ale wciąż kipiącą życiem czterdziestolatką.

Magda jest teraz w stałym związku, a jej syn wszedł właśnie w trudny okres nastoletni. Z pozoru prowadzi sielskie i poukładane życie, ale czy stabilizacja okaże się tym, czego poszukiwała? Czy da sobie radę z krnąbrnym Michasiem, wiecznie nieobecnym ukochanym Markiem, zawodową frustracją i toksyczną rodziną? Czy może znowu ucieknie..?

Po kilku miesiącach sielankowego życia w Polsce u boku ukochanego Marka, Magda zaczyna tęsknić za gorącymi plażami Majorki. Na dodatek okazuje się, że jej przyjaciele potrzebują pomocy. Ivanka, która została na Majorce i pilnuje ich wspólnego biznesu, przeżywa problemy sercowe i nie ma głowy do prowadzenia kawiarni, a Paco marzy o poznaniu seksownej Słowianki i zamierza znaleźć ją właśnie w Polsce. Magda rusza więc na ratunek majorkańskim przyjaciołom i ... samej sobie. Szybko okazuje się że już pierwsze promienie słońca przywołują gorące wspomnienia, co więcej, pewien wyjątkowo pociągający blondyn sprawia, że odległa Warszawa, w której został Marek, wydaje się jeszcze bardziej odległa, jeszcze bardziej szara i nudna...

Takiego zwrotu akcji nikt nie spodziewa się w życiu czterdziestoletniej kobiety, a już z pewnością nie spodziewała się go sama Magda. A jednak, życie lubi płatać różne figle, a my sami często mu w ty pomagamy. Czy Magda zostanie już na stałe na Majorce? Czy pociągający blondyn zastąpi Marka u jej boku?

Przyjemna wakacyjna lektura, z wartką akcją, która przenosi czytelnika w malownicze zakątki Majorki. Anna Klara Majewska powraca w znakomitej formie!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)