Poradnik dla myślących kobiet

Jaka jest najlepsza zabawka seksualna, której nie można kupić? Czy seks to tylko mechanika i pozycje? Jakim odczuciem jest męski orgazm? Nie wiesz? Sięgnij po "Jego orgazm później - poradnik dla myślących kobiet"
/ 28.03.2007 23:23
Jaka jest najlepsza zabawka seksualna, której nie można kupić? Czy seks to tylko mechanika i pozycje? Jakim odczuciem jest męski orgazm? Nie wiesz? Sięgnij po "Jego orgazm później - poradnik dla myślących kobiet"

"Jego orgazm później - poradnik dla myślących kobiet" to nietypowy przewodnik seksualny, pozwalający wznieść się na takie wyżyny rozkoszy seksualnej, intymności i potencji, o jakich nigdy nam się nie śniło. Poprzednia część - Jej orgazm najpierw - przysłużyła się kobietom na całym świecie. W tej części dowiadujemy się wszystkiego o tym, co podnieca mężczyzn i potrafi ich przy nas utrzymać.

Książka Jego orgazm później składa się z dwóch części. W pierwszej poznajemy tajniki natury męskiego pożądania. W drugiej autor przedstawia skuteczne, choć czasem nieco kontrowersyjne techniki seksualne. Autor udziela także odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kobiety pytania, dotyczące męskiej seksualności.

Książka powstała dzięki niezliczonym rozmowom, które Ian Kerner przeprowadził z mężczynami, a które dotyczyły nie tylko najlepszego seksu, jakiego zaznali, ale również, co może ważniejsze, najlepszego seksu, jakiego nie zaznali, przeżyć, o jakich zawsze marzyli i snuli o nich fantazje, ale obawiali się tym podzielić ze swymi partnerkami.

Ian Kerner - doktor nauk medycznych, uchodzący za najbardziej porywającego i najmodniejszego seksuologa naszych czasów, jest absolwentem Uniwersytetu Brandeisa, gdzie został członkiem elitarnego, intelektualnego stowarzyszenia Phi Beta Kappa; ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Nowojorskim i Uniwersytecie Majmonidesa na Florydzie. Często pojawia się w telewizyjnym programie "Today", na antenie radiowej u boku Howarda Sterna, na łamach "New York Timesa,""Cosmopolitan", "Maxima" i "Men's Health", udziela też intymnych porad na stronie internetowej Lifetime.TV.com. Jest ponadto współgospodarzem serii programów "Love on The Rocks", emitowanych przez Discovery Health Channel. To także autor książki Jej orgazm najpierw (Jacek Santorski & Co, 2006) oraz bestsellerowego poradnika Be Honest, You're Not That Into Him Either. Kerner mieszka wraz z żoną i synem w Nowym Jorku.

Wydawnictwo Jacek Santorski & Co
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)