POLECAMY

Nowe książki od księgarni Sensus

W serii książek Sensus Wydawnictwa Helion pojawiły się nowe tytuły warte przeczytania i oczywiście wygrania.
W serii książek Sensus Wydawnictwa Helion pojawiły się nowe tytuły warte przeczytania i oczywiście wygrania.

Konkursowe pytanie dotyczy Waszej recepty na odniesienie sukcesu. Czy już taki macie za sobą i nadal się nim upajacie, czy może wciąż nad nim pracujecie? Jaki ma on charakter: związany jest z osiągnięciem życiowej, rodzinnej stabilizacji, a może pracowniczej, zdrowotnej lub jakiejś innej, związanej np. ze zdobyciem kobiety marzeń? Swoje recepty na odniesienie życiowego sukcesu wysyłajcie na adres MAGDA@WE-DWOJE.PL, w tytule mejla wpisując SUKCES, a w treści swoje imię, nazwisko i adres pocztowy. Prosimy o zwięzłe, nieprzekraczające połowy strony A4 i przede wszystkim ciekawe wypowiedzi.

Oto, jakie książki można wygrać tym razem w naszym konkursie:

Nowe książki od Heliona i nowy KONKURS!!!

Tajniki sukcesu. Wyzwól wewnętrzną siłę i żyj w dobrobycie – Możesz zacząć żyć pełnią życia w każdej chwili – wystarczy, że tego zapragniesz. Jeśli szukasz celu i sensu swojej egzystencji, one również są na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z tajemnic prawa przyciągania i zastosuj je w praktyce. Przestań pogrążać się w desperackiej gonitwie za celami materialnymi i odnajdź swoje utracone szczęście, radość życia i wytęsknione powodzenie.

W swojej pierwszej książce, Sekret przyciągania. Odkrywaj prawa rządzące miłością i seksem, Sandra Anne Taylor badała, w jaki sposób dzięki swojej osobistej energii możesz pozytywnie wpłynąć na własne szczęście, przyjaźń oraz miłość. W drugiej zaś, zatytułowanej Fizyka sukcesu. Naukowe metody osiągania osobistego i finansowego szczęścia, w fascynujący sposób opisuje wszystkie prawa przyciągania, energię magnetyzmu i moce świadomości zaangażowane w dążenie do sukcesu.

Nowe książki od Heliona i nowy KONKURS!!!

Bezsenność. Pozbądź się problemu i śpij jak dziecko
– Minuty ciągną się jak godziny, a błogi sen ciągle nie nadchodzi. Z każdą upływającą minutą coraz bardziej się denerwujesz – wiesz, że jutro znów będziesz zachowywać się i wyglądać jak zombie. Przewracasz się z boku na bok i ciągle nic?

A może udaje Ci się zasnąć bez kłopotu, ale Twój sen jest krótki i nerwowy? Albo budzisz się w środku nocy i nie potrafisz znów odpłynąć w krainę Morfeusza? Rankiem wstajesz z łóżka zły i zmęczony, stres narasta, a wieczorem sytuacja się powtarza. Zapomnij o pigułkach. Zerwij z terrorem zarwanych nocy.

Kluczem do sukcesu w walce z bezsennością jest zrozumienie wpływu, jaki wywiera ona na Twoje ciało i umysł. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie program, który będziesz mógł dopasować do potrzeb własnego organizmu i pogodzić z trybem swojego życia. Naucz się uspokajać myśli i skutecznie się relaksować. Przestań w końcu zmuszać się do zasypiania i pozwól, by sen sam Cię odnalazł.

Nowe książki od Heliona i nowy KONKURS!!!

Sztuka doczesnej mądrości – Istnieją takie książki, które wstrząsnęły światem. Książki-manifesty, książki-oskarżenia, książki-testamenty. Istnieją także takie, które w sposób subtelny i zadziwiający potrafią zmieniać rzeczywistość. Wiedza z nich płynąca, niczym światło przez szparę w drzwiach wsącza się w naszą codzienność, by rozjaśnić wszystko.

W ciągu wieków rodzaj ludzki wydał trzy wielkie, ponadczasowe, pełne mądrości księgi: Księcia Machiavellego, Sztukę wojny Sun Tzu i Sztukę doczesnej mądrości Baltasara Graciana. Ta ostatnia przez lata była niedostępna dla Czytelników. Jeśli uważnie się wsłuchasz, bez wątpienia przemówią do Ciebie płynące z XVII wieku refleksje Graciana, dotyczące uczciwości i pozorów, miłości własnej i przyjaźni, wiedzy i ignorancji.

Nowe książki od Heliona i nowy KONKURS!!!

Jak oczarować kobietę? – Czy istnieją magiczne słowa zdolne zaczarować każdą kobietę? Czy rzeczywiście możesz trafić do jej serca przez ucho? Tak! To prawda stara jak świat. Kobiety uwielbiają być adorowane. Chcą usłyszeć, że dla Ciebie są ósmym cudem świata. Jasne, że lubią dostawać kwiaty, marzą o czułości i wielkim, namiętnym romansie. Nade wszystko jednak każda kobieta szuka księcia, który będzie znał czarodziejskie zaklęcia, zdolne stopić lód jej serca i rozpalić namiętność.

Kiedy widzisz piękną kobietę, musisz zdać sobie sprawę, że wcześniej włożyła ona mnóstwo wysiłku w to, by wzbudzić Twój zachwyt. Aby zasłużyć na jej uwagę, Ty również musisz się postarać. W życiu nie dostaniesz nic za darmo, (z wyjątkiem ulotek reklamowych). Jeśli czujesz się już sfrustrowany nieudanymi podbojami miłosnymi, czas chwycić byka za rogi! Dowiedz się, jak naprawdę uwodzi się kobiety. Naucz się rozmawiać z kobietami w języku miłości i zburz ich mur obojętności!

Życzymy powodzenia!

Magdalena Mania
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)