Najprostsza droga do spełnienia marzeń

Czy gdyby istniały uniwersalne zasady, których przestrzeganie gwarantuje udane życie zawodowe i osobiste, czy gdyby były one oparte na prostej, życiowej filozofii, czy jeżeli byłaby możliwość łatwego wdrożenia w życie takich zasad, to czy - o ile nie byłoby ich zbyt wiele i byłyby proste do zapamiętania - byłbyś skłonny je zastosować?
/ 04.04.2007 23:10

Czy gdyby istniały uniwersalne zasady, których przestrzeganie gwarantuje udane życie zawodowe i osobiste, czy gdyby były one oparte na prostej, życiowej filozofii, czy jeżeli byłaby możliwość łatwego wdrożenia w życie takich reguł, to czy - o ile nie byłoby ich zbyt wiele i byłyby proste do zapamiętania - byłbyś skłonny je zastosować?

"FISH! Filozofia: Jak żyć" przedstawia 4 proste zasady Filozofii FISH w odniesieniu do relacji z najbliższymi. Jeżeli zależy Ci na tym, by odbudować nadwyrężone więzi rodzinne, spróbuj wdrożyć w życie następujące postulaty:

  1. Rozwijaj w sobie ducha zabawy
  2. Daj innym szansę
  3. Bądź otwarty na ludzi
  4. Przyjmij czynną postawę
Nie wiesz jak to zrobić? W poradniku "FISH! Filozofia: Jak żyć" znajdziesz konkretne porady i łatwe do naśladowania przykłady.

Miliony ludzi na całym świecie posługują się, dla usprawnienia swej pracy, bestsellerowymi publikacjami z serii FISH! Teraz autorzy skupili uwagę na sposobach zastosowania Filozofii FISH! do rozwiązywania powszednich kłopotów, takich jak stresy, nadwaga, budżet domowy, problemy życia rodzinnego. Na podstawie Filozofii FISH autorzy przedstawiają nie tylko zasady postępowania z najbliższymi zgodne z Filozofią FISH, prezentują także także Dietę FISH!, któta umożliwia zrzucenie zbędnych kilogramów bez zagładzania się.

Publikacje z serii FISH! – rozeszły się w wielu krajach w łącznym nakładzie przekraczającym dwa i pół miliona egzemplarzy.

Stephen C. Lundin - pisarz, filmowiec, wykładowca, jest głównym inspiratorem serii FISH!

John Christensen - jest filmowcem, dyrektorem naczelnym ChartHouse Learning. Pod jego kierunkiem powstał hit filmowy FISH! oraz programy szkoleniowe związane z serią FISH!

Harry Paul - jest z zawodu wykładowcą i konsultantem; mieszka w Poway w Kalifornii.

Wydawnictwo Studio Emka
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)