"Mroczna noc" - We-Dwoje.pl recenzuje ROZDAJEMY KSIĄŻKI

„Mroczna noc” to pierwsza cześć trylogii Gena Showalter. Jest opowieścią o władcach podziemi – nieśmiertelnych wojownikach, którzy strzegli bogów olimpu i przed wiekami popadli w ich niełaskę. Zabili strażniczkę wszelkiego zła – pandorę i uwolnili demony mieszkające w puszce. Rozwścieczeni grecy ukarali ich zsyłając na każdego wojownika przekleństwo.
/ 23.05.2010 20:38
„Mroczna noc” to pierwsza cześć trylogii Gena Showalter. Jest opowieścią o władcach podziemi – nieśmiertelnych wojownikach, którzy strzegli bogów olimpu i przed wiekami popadli w ich niełaskę. Zabili strażniczkę wszelkiego zła – pandorę i uwolnili demony mieszkające w puszce. Rozwścieczeni grecy ukarali ich zsyłając na każdego wojownika przekleństwo. Mroczna noc - We-Dwoje.pl recenzuje

„Mroczna noc” to współczesne opowiadanie, które korzeniami sięga do starożytności. Żyjący w budapesztańskiej twierdzy wojownicy Madodox i Reyes skazani są nie tylko na własne cierpienie.
Zmuszeni są również do walki z demonami, ludźmi i bogami. Długowieczność zawdzięczają wykradzionej ambrozji.

Piekłem Madodoxa jest powracająca furia a Reyes nieustanny ból. Do targanych fobiami wojowników dołącza Ashlyn. Dziewczyna posiada niezwykły dar, gdziekolwiek się pojawi słyszy głosy rozmów. 

„Mroczna noc” to mieszanka wartkiej akcji, fantastyki i romansu. Moment w którym dziewczyna decyduje się oddać życie za uwolnienie ukochanego Madodoxa budzi współczucie. Nie ma jednak nic za darmo i kochankowie zobowiązują się dotrzymać warunków umowy, z której wyraźnie wynika, że oboje zginą jeżeli jedno z nich umrze.

Historia nigdy nie pozostaje wyjaśniona do końca, wiele w niej niedomówień. Czytelnik wciąż ma nadzieję na to, że w końcu dowie się co nastąpi później.

O tym czy wojownikom uda się pokonać Łowców dowiemy się prawdopodobnie z kolejnych części trylogii. 

Książkę polecamy szczególnie fantastą, zapewne przypadnie do gustu także zwolennikom ciętych ripost.

UWAGA ROZDAJEMY KSIĄŻKI!!!
Zarejestruj się na Portalu We-Dwoje.pl
(jeżeli jesteś już zarejestrowany, zaloguj się)
i odpowiedz na pytanie:
Dla jakiej znanej stacji telewizyjnej pracowała Gena Showalter?
Prawidłowe odpowiedzi wyślij na adres: sylwia@we-dwoje.pl.
Konkurs trwa 31 maja 2010 r.
Karolina Wojciechowska