Już prawie jestem tatą - Stephen Giles

Ta książka nie jest kolejnym poradnikiem dla kobiet, jakich wiele na rynku. Powstała po to, by pomóc tatusiom, i odpowiedzieć na ich rzeczywiste – tak emocjonalne, jak i praktyczne - potrzeby w tym nowym etapie życia.
/ 27.02.2007 10:24
JUŻ PRAWIE JESTEM TATĄ. Mężczyzna w czasie ciąży - sztuka przetrwania. Stephen Giles

ciążąTa książka nie jest kolejnym poradnikiem dla kobiet, jakich wiele na rynku. Powstała po to, by pomóc tatusiom, i odpowiedzieć na ich rzeczywiste – tak emocjonalne, jak i praktyczne - potrzeby w tym nowym etapie życia. To towarzysz podróży, który staje po twojej stronie i poświęca ci uwagę, na jaką zasługujesz. Oczywiście część z zawartych w książce informacji i wskazówek może pomóc także partnerce, ale ona ma na pewno wokół siebie wystarczające wsparcie.

Autor przekazuje także odpowiedzi na wiele pytań, które sam zadawał, daje mnóstwo praktycznych i realistycznych porad, i zapewnia przyszłych tatusiów, że jeśli on mógł przetrwać okres ciąży jako oczekujący dziecka ojciec, każdy to przetrwa. W rzeczywistości nie tylko przyszły ojciec może to przeżyć, ale może na końcu wyjść z tego wszystkiego czując się naprawdę fantastycznie.

Ten podręcznik przetrwania jest pozycją obowiązkową dla każdego przyszłego ojca. A co jest w tym najlepsze? Można się przy tym nieźle bawić.


Oprawa: miękka
Format: 14x21.5 cm
Ilość stron: 124
Rok wydania: 2006
ISBN: 978-83-7232-739-0
EAN: 9788372327390

Cena detaliczna: 19,9 zł
Oficyna ADAM
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)