Jak chodzić na wysokich obcasach

Ta książka pozwoli każdej kobiecie zmierzyć się z codziennymi problemami w wielkim stylu. Dzisiaj do wygrania w konkursie!
/ 06.11.2006 15:26
jak1.jpgOd degustacji win po ocenę sztuki współczesnej, od obsługi komputera po grę w pokera, od noszenia kapelusza po wskazówki, co zrobić z rękami. Książka "Jak nosić wysokie obcasy" pozwoli każdej kobiecie zmierzyć się z codziennymi problemami w wielkim stylu.

Poza tekstem autorki w poradniku będzie można znaleźć wiele ciekawych wypowiedzi ludzi ze świata mody i rozrywki. Manolo Blahnik opowie, jak wybrać właściwy obcas, Gisele wyjaśni, jak wypaść dobrze na fotografii. Dużo ciekawych informacji zapisanych w zabawny sposób. Biblia każdej młodej i ciekawej świata kobiety.

To książka dla wszystkich dziewcząt i kobiet, którym znudziło się być Kopciuszkiem i czekają na swój wielki bal. I dla wszystkich mężczyzn, którzy pragnęliby zobaczyć swoją ukochaną w szpilkach i eleganckim makijażu. Dowiesz się z niej nie tylko, jak nauczyć się chodzić na wysokich obcasach i jak wyjść z domu na przyjęcie w pięć minut. To poradnik na każdą okazję: od wyboru komputera i odpowiednich programów po nienaganne zachowanie się przy stole, od prostych porad remontowych po sposoby uwolnienia się od niechcianych zalotów.

Czujesz się zagubiona w wielkim mieście? Skromnie milczysz, gdy rozmowa schodzi na politykę? Nie masz pojęcia, co odpowiedzieć, gdy ktoś pyta Cię o zdanie na temat sztuki współczesnej? A może zastanawiasz się, jak przeżyć kolejny dzień w pracy? Jeśli w myślach potakujesz teraz głową, to trzymasz właśnie w rękach odpowiedni przewodnik. Zabawna, pożyteczna, intrygująca - ta książka pomoże Ci w wielkim stylu stawić czoła codziennym problemom.

Camilla Morton "Jak chodzić na wysokich obcasach", prezł. Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Niebieska Studnia, Warszawa 2006

Konkurs! Konkurs! Konkurs!
Do wygrania 10 egzemplarzy książki Camilli Morton "Jak chodzić na wysokich obcasach", wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kim jest Manolo Blahnik?

Prawidłowa odpowiedź: Manolo Blahnik jest słynnym  projektantem obuwia.
Książki otrzymują:

1. Beata Madekszo, Bartoszyce
2. Elżbieta Gendek, Częstochowa
3. Izabela Nastulla, Rudy
4. Piotr Grajcarek, Katowice
5. Marta Polit, Olecko
6. Anna Gać, Warszawa
7. Basia Urbaniak, Poznań
8. Danuta Maszko, Warszawa
9. Dariusz Kasprzyk, Gliwice
10. Jagoda Dmuchawiec, Tarnów
Gratulujemy, nagrody wyślemy pocztą!