POLECAMY

Dziecko dla początkujących

W przeciwieństwie do tytułów, po przejrzeniu których masz wątpliwości, czy ich autorzy kiedykolwiek widzieli małe dziecko na oczy, w przypadku "Dziecka dla początkujących" masz pewność, iż autor jest szczęśliwym ojcem maleństwa płci męskiej. Nie martw się, że tak jak w przypadku przeczytanych poradników, ta książka nie będzie mówiła o twoim dziecku. Zapewniam cię, że będzie. Niekiedy nawet czytelnik odnosi wrażenie, że jego dziecko przeczytało ten tytuł przed narodzinami.
"Gdy się ma sto dwadzieścia troje dzieci, nic już cię nie zaskoczy!" Ojciec Wirgiliusz

dziecko dla początkującychNie wiesz, jak przygotować się na przyjęcie maluszka? Zastanawiasz się, jak przeżyć pierwszy dzień w domu z ukochanym maleństwem? Chcesz dowiedzieć się, co zrobić, kiedy dziecko płacze w nocy? Sięgasz po poradniki, by przygotować mieszkanie na przyjęcie nowego domownika? Gdy już przeczytasz wszelkie dostępne książki dotyczące postępowania z noworodkami i dojdziesz do wniosku, że nie dotyczą one Twojego dziecka, sięgnij po "Dziecko dla początkujących".

Nie znajdziesz tu rad z cyklu "jak wypoczywać z dzieckiem". Znajdziesz za to dowcipne opisy sytuacyjne "jak wypoczywać z dzieckiem, czyli zajmij go czymś, a my pryskamy". W przeciwieństwie do tytułów, po przejrzeniu których masz wątpliwości, czy ich autorzy kiedykolwiek widzieli małe dziecko na oczy, w przypadku "Dziecka dla początkujących" masz pewność, iż autor jest szczęśliwym ojcem maleństwa płci męskiej. Nie martw się, że tak jak w przypadku przeczytanych poradników, ta książka nie będzie mówiła o twoim dziecku. Zapewniam cię, że będzie. Niekiedy nawet czytelnik odnosi wrażenie, że jego dziecko przeczytało ten tytuł przed narodzinami.

"Dziecko dla początkujących" powstało na bazie felietonów Leszka K. Talki publikowanych w miesięczniku "Dziecko". Z dużym poczuciem humoru, opierając się na własnym doświadczeniu autor ukazuje blaski i cienie bycia młodym ojcem. Przedstawionych przez niego aspektów rodzicielstwa próżno szukać w niezliczonych "poważnych" poradnikach, dostępnych na naszym rynku.

Leszek K. Talko - z wykształcenia archeolog śródziemnomorski, specjalizacja w Syrii - okres brązu, z zamiłowania kucharz (chciałby być Nigellą Lawson), oraz fotograf (chciałby być Robertem Doisneau), twórca reportaży (od 15 lat w Gazecie Wyborczej), felietonów oraz scenariuszy, autor książek.

Wydawnictwo Nasza Księgarnia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)