POLECAMY

„Sekret” Rhonda Byrne

"Sekret" to absolutny bestseller ostatniego roku i druga najlepiej sprzedająca się książka na świecie. Wszędzie gdzie zostaje wydana, zajmuje pierwsze miejsce list bestsellerów; w Kanadzie, w Wlk. Brytanii, Australii, Holandii, Hiszpanii, Islandii, Niemczech, Turcji i RPA. W USA pojawiła się na szczycie list bestsellerów "USA Today", "New York Times" i "The Wall Street Journal".
"Sekret" to absolutny bestseller ostatniego roku i druga najlepiej sprzedająca się książka na świecie. Wszędzie gdzie zostaje wydana, zajmuje pierwsze miejsce list bestsellerów; w Kanadzie, w Wlk. Brytanii, Australii, Holandii, Hiszpanii, Islandii, Niemczech, Turcji i RPA. W USA pojawiła się na szczycie list bestsellerów "USA Today", "New York Times" i "The Wall Street Journal".

"Sekret" jest wydawany w 38 krajach na świecie w 20 językach. Do dzisiaj sprzedano prawie 9 milionów książki i DVD!

Wydany w Hiszpanii w czerwcu tego roku, "Sekret" osiągnął już nakład ponad 275 tysięcy egzemplarzy! Podobnie w Niemczech - 245 tysięcy, w Holandii sprzedano ponad 200 tysięcy egz., a w Islandii kupiło "Sekret" 5% populacji!

Zapytacie pewnie, co tak cennego może zawierać "Sekret", że cieszy się aż tak ogromną popularnością? Otóż ta książka opowie Ci historię o niesamowitej mocy, którą w sobie posiadasz. Moc ta wypływa z Prawa Przyciągania (i nie chodzi tu o przyciąganie ziemskie).

Prawo Przyciągania opisane w "Sekrecie" mówi, że dosłownie przyciągamy do siebie, do swojego życia i otoczenia to, na czym głównie skupiamy swoje myśli - i nie ma od tego wyjątku. Każda ludzka myśl, do tego połączona z emocjami lub uczuciami, dosłownie jak magnes przyciąga do Ciebie to, o czym myślisz.

Według Prawa Przyciągania - jeśli skupiamy na czymś swoje myśli, jeśli wciąż i wciąż o czymś myślimy, w końcu wydarzy się to w naszym życiu.

I na tym właśnie polega Sekret wszystkiego, Sekret nieograniczonego szczęścia, miłości, zdrowia i bogactwa. "Sekret" jasno tłumaczy Prawo Przyciągania i daje wiedzę, jak osiągnąć - świadomie i bez wysiłku - szczęśliwe życie.

Orędowniczką i ambasadorką Sekretu jest Ophra Winfrey, natomiast losy autorki, Rhondy Byrne, są najlepszym dowodem na pozytywne działanie Sekretu. Jeszcze dwa lata temu Rhonda była załamana po śmierci ojca i przeżywała depresję spowodowaną pracą, a jej relacje z najbliższymi i przyjaciółmi nie przedstawiały się najlepiej. Dzisiaj Rhonda Byrne jest wymieniana w gronie 500 najbardziej wpływowych ludzi w Stanach Zjednoczonych, ma świetne stosunki z córką i grono wiernych przyjaciół.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (26)
/2 lata temu
'Sekret' momentami jest napisany trochę magicznie i naciąganie, i w pewne niuanse ciężko logicznie myślącemu człowiekowi uwierzyć, na przykład jak dla mnie nonsensem jest przekonanie iż samym myśleniem bez nawet najmniejszego kiwnięcia palcem zmienimy całe swoje życie czy przyciągniemy nie wiadomo ile pieniędzy, szczęścia, przyjaciół, sukcesów i Bóg tam wie jeszcze czego. Ale muszę przyznać, że coś w tej całej idei jest i na jakimś poziomie ona moim zdaniem działa. Sam mam liczne intrygujące doświadczenia które za tym jednoznacznie przemawiają. Nagminne spotykanie osób które w danym okresie życia natrętnie chodziły mi po głowie, przyciąganie pewnych zdarzeń i splotów okoliczności... to tylko niektóre z nich. I generalnie kiedy myśli się pozytywnie i wierzy w siebie wszystko o wiele łatwiej i przyjemniej przychodzi, to chyba niewątpliwe.
/3 lata temu
Mnie sie zdazylo cos bardzo ciekawego z ta Ksiazka... Ta ksiazka dokola mnie krazyla od 2 lat, ale ja odmawialam jej czytania, co wiecej , nawet sluchania o poruszanych w niej argumentach.Mysle, ze potrzebowalam czsu, a moze to wlasnie moja podswiadomosc wygrala ze mna...Sluchalam ciaglych dyskusji mojego syna i corki i siostry, ktorzy to co krok powtarzali "to wlasnie sila przyciagania"swiecie przekonani tego o czym mowili, a ja to bagatelizowalam , odmawialam nawet sprobowania. Potem "zmusilam sie" kierowana ciekawoscia aby obejrzec film...I tak to sie zaczelo....Cos we mnie zakielkowalo, ale jeszcze nie za dzialalo.Dopiero ksiazka, ktora "odkrylam " sprawil, ze moj swiat zaczal sie zmieniac.Na poczatku byly to male rzecz, ale zdalam sobie sprawe, ze one byly i sa wielkie.Poprawilo sie moje samopoczucie, zaczelam sie czuc szczesliwa bez powodu:) zdajac sobie sprawe ze moje wewnetrzne szczescie zalezy tylo od mojego nastawiena.Jestem wdzieczna, moim dziecia, i siostrze, i teraz mnie samej za to, ze zrozumiala , ze piekno zycia zalezy od nas samych.Prosze, przeczytajcie ksiazke.Jestem przepelniona wdziecznoscia za wszystko i dla wszystkiego i nic nie zmieni mojego przekonanania na coraz leprza przyszlosc.Zycie jest piekne!
/8 lat temu
działa !
POKAŻ KOMENTARZE (23)