POLECAMY

„Kaktus w sercu” już w księgarniach

O tej powieści głośno było kilka tygodni przed oficjalną premierą. Zainteresowanie wzbudził fakt, iż książka ta przeniknęła do rzeczywistości… z serialu!
O tej powieści głośno było kilka tygodni przed oficjalną premierą. Zainteresowanie wzbudził fakt, iż książka ta przeniknęła do rzeczywistości… z serialu!

Basia Jasnyk to bohaterka „Teraz albo nigdy” (w tej roli Katarzyna Maciąg). Przyznaję, serialu nie znam, ale z informacji umieszczonych na oficjalnej stronie dowiedziałam się, że filmowa Basia to wrażliwa romantyczka o lekkim piórze. Kiedy ją poznajemy, jej życie przypomina jedną wielką porażkę – narzeczony zamiast się oświadczyć, odchodzi bez słowa wyjaśnienia, zaś szef wciąż lekceważy, nawet nie zapraszając na spotkania kolegium redakcyjnego. Nic nie jest tak, jak miało być. Na szczęście Basia ze swoimi problemami nie pozostaje sama. Ma przyjaciółki, dzięki którym powoli jej codzienność zaczyna biec innym torem…„Kaktus w sercu” już w księgarniach

Upłynie trochę czasu, jednak w końcu młoda dziennikarka powie z nutką optymizmu, iż „…etap bezbrzeżnej rozpaczy jest za mną, a osoba o imieniu Marek już dla mnie nie istnieje i niech tak pozostanie. Zamierzam z sukcesem realizować swoje noworoczne postanowienie: będę szczęśliwa! Trzeba mieć odwagę sięgać po „więcej”. To „więcej” obecnie oznacza dla mnie pisanie książki …”

Czasem tak niewiele potrzeba, by marzenia stały się rzeczywistością. Nowa praca, nowy mężczyzna (mężczyźni?), nowa fryzura i… „Kaktus w sercu”! Książka, która w serialowym świecie okazuje się wielkim sukcesem. Filmowym wydawcą zostaje Bartek Wróblewski, Redaktor Naczelny Wydawnictwa „Słowo”, który stwierdził, iż autorka „…odrodziła się, pisząc książkę. I to jaką! Wciągająca gra pozorów, wielka gwiazda starego kina, szalony bar Banialongo i miłosna intryga pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji − „Kaktus w sercu” czyta się po prostu jednym tchem. Powieść Basi Jasnyk to najbardziej obiecujący debiut roku!”

Teraz zaś „Basia przeszła na drugą stronę szklanego ekranu. Jej powieść ukazała się naprawdę! Jak widać, nie ma na tym świecie rzeczy niemożliwych”. Od wczoraj bowiem „Kaktus w sercu”, który wzbudzał w ostatnich dniach wiele emocji na internetowych forach, jest już w księgarniach. Czy sukces czeka powieść wydaną przez W.A.B? Wygląda na to, że już mamy kolejny bestseller – książka świetnie zadebiutowała w największych księgarniach i sklepach internetowych.
Nasza recenzja już wkrótce!

O serialu: terazalbonigdy.plejada.pl
Cytaty za: wab.com.pl

Anna Curyło

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/10 lat temu
Zastanawia mnie tylko kto jest prawdziwym autorem tej ksiazki.
/10 lat temu
już za kilka godzin się wyjaśni - w programie "Dzień Dobry TVN" ma być odkryta tajemnica :) też jestem ciekawa..., a.
/10 lat temu
I już wiemy! To para autorów. Mężczyzna i kobieta. I to mi się podoba, bo jak powiedzieli w rozmowie, portrety bohaterów są bardzo autentyczne. Ciekawy eksperyment, a ponieważ czytałam Kaktusa uważam, że sensowny i owocny.
/10 lat temu
Czytałam tę książkę i uważam, że jest świetna. Nowy świeży styl w literaturze kobiecej. Mogą ją przeczytać też mężczyźni, bo portret głównego bohatera jest po prostu znakomity!
POKAŻ KOMENTARZE (1)