POLECAMY

Znajdź pod choinką ciekawe przeżycie

Prezenty w postaci przeżyć to w Polsce nowość. Serwis prezentowy www.wyjatkowyprezent.pl oferuje niezapomniane przeżycia takie, jak: jeden dzień jazdy w bolidzie Formuły 1, lekcja tańca ze słynną gwiazdą, lot balonem, romantyczna kolacja przy świecach, wieczór degustacji win i wiele innych.
Prezenty w postaci przeżyć to w Polsce nowość. Serwis prezentowy www.wyjatkowyprezent.pl oferuje niezapomniane przeżycia takie, jak: jeden dzień jazdy w bolidzie Formuły 1, lekcja tańca ze słynną gwiazdą, lot balonem, romantyczna kolacja przy świecach, wieczór degustacji win i wiele innych.

Za pośrednictwem Internetu lub telefonu można już w nadchodzące Święta sprezentować ukochanej, mężowi, rodzicom, dzieciom, przyjacielowi voucher na niezapomniane przeżycie. Obdarowany ma czas na doświadczenie wrażeń w ciągu 12 miesięcy od daty zakupienia prezentu.

Tego jeszcze w Polsce nie było, to będą nasze pierwsze Święta. – mówi Hubert Bienias, założyciel firmy WyjątkowyPrezent.pl - Potrzebujesz oryginalnego prezentu, dla wyjątkowej osoby? Wchodzisz do Internetu i wybierasz przeżycie na lądzie, w wodzie lub w powietrzu. Może też być luksusowo, sportowo lub romantycznie. Niezapomniane przeżycie nie zakurzy się na półce, nie zepsuje się i nie stłucze. Wręczony prezent w formie przeżyć, to najprzyjemniejszy moment dla kupującego, obdarowanego i dla nas, założycieli pierwszej takiej firmy w Polsce.

Z zakupów internetowych na www.wyjatkowyprezent.pl korzysta 90% pań. Panowie widocznie nie odkryli jeszcze tego oryginalnego sposobu uświetniania ważnych świąt i wydarzeń takich, jak: mikołajki, urodziny, imieniny, rocznice, śluby, komunie, wieczory kawalerskie, czy panieńskie.

Najtańszy prezent kosztuje 55 PLN, najdroższy 55 000 PLN. - Ta rozpiętość cenowa jest celowa. Chcemy mieć ofertę na każdą kieszeń. – podkreśla Michał Rek, Project Manager w firmie WyjątkowyPrezent.pl. - Na droższe prezenty składa się kilka osób. To, co ważne dla naszych klientów, to oryginalny pomysł i to, że dostarczamy marzenia do rąk własnych.

Prezenty wręczane są w dwojaki sposób, albo osoba dokonująca zakupu wręcza ozdobną kopertę, a w niej voucher ważny przez 12 miesięcy, albo kurier dostarcza kopertę wprost do kupującego. Po wręczeniu prezentu, osoba obdarowana dzwoni do Centrum rezerwacji i ustala dogodny termin „rozpakowania” prezentu. Obdarowany może dokonać rezerwacji w dowolnym momencie w czasie ważności vouchera. Samo wydarzenie może się odbyć nawet po upłynięciu daty ważności.

Rynek prezentów w formie niezapomnianych przeżyć powstał kilkanaście lat temu w Wielkiej Brytanii i bardzo szybko się rozwija. Obecnie rozpoczyna swoją historię również w Polsce.

Firma WyjątkowyPrezent.pl rozpoczęła działalność w 2007 roku. Oferuje swe usługi klientom indywidualnym i instytucjonalnym w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i w Poznaniu. W przyszłym roku planowane jest udostępnienie usług również w innych miastach. Bliźniacze portale funkcjonują także na Litwie i Łotwie.

Więcej informacji: www.wyjatkowyprezent.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
moim zdaniem lepsza oferta jest na prezentmarzen.com - przede wszystkim nie trzeba czekać na wysyłkę, aż dotrą pieniądze za voucher prezentowy