kobieta fot. Adobe Stock

Wygraj herbaty na koncentrację

Zaproszenie VIP na wyjątkowe wydarzenie Power Day, kosz z herbatami marki Big-Active, w tym z herbatą Think&Focus z miłorzębem na koncentrację oraz wyjątkowe koszulki czekają! 
kobieta fot. Adobe Stock

Matura, egzamin, sesja, a może kolejny duży projekt w pracy, który wymaga od ciebie koncentracji na bardzo wysokim poziomie? Kto tego nie zna? Stres, godziny nad książką, czy przed monitorem komputera mogą sprawić, że nawet ktoś najbardziej zdeterminowany do pracy, przestanie być w pełni skupiony. Co wtedy robisz?

Jedni sięgają po kawę (a raczej kilka kaw), inni wybierają napoje energetyzujące, słodkości lub pożywny posiłek. Jeszcze inni decydują się na wietrzenie pomieszczenia, krótki spacer lub drzemkę dla pobudzenia komórek. 

Efekty bywają różne. Wszyscy doskonale wiemy, że czasem krótka drzemka kończy się następnego dnia rano (a projekt przecież sam się nie zrobi). Znane nam też są skutki uboczne jedzenia słodyczy, czyli senność czy dodatkowe kilogramy, a także negatywne konsekwencje picia zbyt wielu filiżanek mocnej kawy. 

kobieta

Jak utrzymać koncentrację na najwyższym poziomie?

Z pomocą przychodzi zielona herbata Think&Focus od marki Big-Active, która szczególnie polecana jest osobom w okresie wzmożonej aktywności umysłowej, gdy odczuwają obniżenie zdolności koncentracji. Zawarty w herbacie miłorząb japoński wpływa korzystnie na prawidłowe krążenie, wspomaga też funkcje poznawcze, pamięć i koncentrację, przyczyniając się tym samym do zachowania sprawności umysłowej. Orzeszki cola wspomagają pobudzenie organizmu, wzmacniają siły witalne i przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia psychicznego.

Efekt? Ty jesteś wypoczęta, pełna sił i skoncentrowana. A twój projekt lub egzamin? Dasz radę! 

A ty, jakie masz sposoby na koncentrację?

Zadanie konkursowe: 

Zdradź nam swoje sposoby na zwiększenie koncentracji!

Nagrody:

3 x nagroda główna: zestaw zaproszenie dla 2 osób na wydarzenie Power Day w dniu 25.05.2019, kosz z herbatami Big-Active oraz koszulka rozm. M
2 x nagroda II stopnia: zestaw kosz z herbatami Big-Active oraz koszulka rozm. M
5 x nagrody pocieszenia: zestaw herbat Big-Active

Powodzenia!

herbapol

powe rad

Materiał powstał we współpracy z Big-Active

Tagi: konkurs