Paprocki & Brzozowski oczarowali Kraków

18 czerwca na największej plaży w Krakowie odbył się niepowtarzalny wieczór mody, podczas którego swoje kolekcje zaprezentowali: duet Paprocki & Brzozowski, Zemełka & Pirowska oraz Jacob Haber. Imprezę poprowadził bywalec wszystkich najważniejszych wydarzeń w Polsce - Olivier Janiak, a o muzyczne doznania zadbała Novika i Ramona Rey.
/ 07.03.2008 23:37

18 czerwca na największej plaży w Krakowie odbył się niepowtarzalny wieczór mody, podczas którego swoje kolekcje zaprezentowali: duet Paprocki & Brzozowski, Zemełka & Pirowska oraz Jacob Haber. Imprezę poprowadził bywalec wszystkich najważniejszych wydarzeń w Polsce - Olivier Janiak, a o muzyczne doznania zadbała Novika i Ramona Rey.

18 czerwiec to również wyjątkowa data dla Platinium Fitness Club, który właśnie tego dnia świętował swoje III urodziny, a także zapowiedział otwarcie kolejnych miejsc, w których będzie można zadbać o kondycję fizyczną i zrelaksować się w strefie wellness.

Platinium Fashion Night w. Pandora - pokaz Paprocki & Brzozowski, Kraków

Platinium Fashion Night w. Pandora - pokaz Paprocki & Brzozowski, Kraków

Wieczór rozpoczął się krótkim, a zarazem bardzo energetycznym występem Ramony Rey. Następnie na wybiegu zobaczyć było można modelki w kreacjach Jacoba Habera, gdzie kolekcja w stylu glamour-grunge wywołała nie tylko podziw ale i zaskoczenie.

Natomiast Zemełka & Pirowska kolejny raz udowodniły, że są wschodzącymi gwiazdami polskiej mody.

Jako ostatni zaprezentowali się Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Ich propozycja na jesień / zimę 2011 wzbudziła najwięcej emocji, nie tylko ze względu na piękne tkaniny, ale również dlatego, że był to pierwszy pokaz Panów w Krakowie.

"Wisienką na torcie" był koncert Noviki, który poprzedził spektakularny widok setek lampionów szczęścia unoszących się nad Wisłą. Bardzo ważnym elementem scenografii nadający wydarzeniu klimat luksusu i niepowtarzalności był wybieg, ciągnący się od Plaży Kraków aż po sama rzekę Wisłę, gdzie uroku pokazom dodawał widok na Wawel i Kościół na Skałce.

Z pewnością wieczór nie mógłby się również odbyć bez partnerów imprezy, takich jak Pandora, Denta-Med, Medicor, Sana Vida oraz Yamaha Tommarg.

Platinium Fashion Show w.Pandora
Data: 18 czerwca 2011
Miejsce: Plaża Kraków

Fot. Radosław Piekarz

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/29.06.2011 09:59
wow jakie lampiony! Prawie jak w Zaplątanych! :)