Modelka o niewiarygodnie szczupłej talii

Odrobina kontrowersji i gotowe. Program Tyry Banks znów jest na ustach wszystkich. Zawdzięcza to Ann. Mierzącej 188 centymetrów modelce o niewiarygodnie szczupłej talii.
/ 24.08.2010 00:08

Odrobina kontrowersji i gotowe. Program Tyry Banks znów jest na ustach wszystkich. Zawdzięcza to Ann. Mierzącej 188 centymetrów modelce o niewiarygodnie szczupłej talii.

Dziewczyna pojawiła się w wideo promującym kolejną serię „America’s Next Top Model”. Jej niezwykle wychudzona sylwetka oraz przeraźliwie wąska talia to ewenement nawet w świecie mody. Toteż Ann z łatwością wprawiła w osłupienie Tyrę Banks oraz pozostałych członków jury. Zamiast jednak dać jej kanapkę i od razu wysłać ją na leczenie supermodelka była nią zachwycona. Rozanielona rzekła: „Jest w niej coś, co bardzo mi się podoba”. Dziewczynę bez trudu można objąć oburącz w pasie, co uczynił zresztą jeden z jurorów. To promowanie anoreksji w czystej postaci. Dla takich dziewczyn jak Ann rozmiar 0 wydaje się za duży i to o dwa rozmiary.

Ann

Ann

Aspirująca modelka nie jest pierwszą osobą o tak wąskiej talii. Wcześniejszy rekord należał do siedemdziesięcioparoletniej wielbicielki gorsetów Cathie Jung. Cathie zapałała do nich miłością po obejrzeniu filmów „Przeminęło z wiatrem” oraz „Siedem narzeczonych dla siedmiu braci”. Bardzo szybko zakochała się w wąskich taliach głównych bohaterek. Pierwszy gorset założyła na swój ślub. Miała wtedy 22 lata. Wtedy też zainteresowała się modą wiktoriańską. Mając 45 lat postanowiła sama szyć gorsety, a ponadto nosić je prawie dwadzieścia cztery godziny na dobę (zdejmowała je tylko do kąpieli). Dzięki temu czuła się seksownie i wytwornie. A po 25 latach dorobiła się jednej z najwęższych talii na świecie (miała w pasie 38 cm). Nie ustanowiła jednak rekordu. Ten należy do zmarłej Ethel Granger. Talia Amerykanki mierzyła 33 cm.

Cathie Jung

Cathie Jung

Co sądzicie o tak wąskich taliach?