Kobieta w mieście fot. Adobe Stock

Dowiedz się, jak zawrzeć nowe znajomości.

Jesienne wieczory wcale nie muszą oznaczać samotnego oglądania filmów pod wełnianym kocem!
/ 25.06.2019 16:24
Kobieta w mieście fot. Adobe Stock

Przed poznawaniem nowych osób paraliżuje cię strach? Nie jesteś wystarczająco pewna siebie, a może po prostu z natury bywasz nieśmiała, a jesienna chandra potęguje twoje obawy przed wyjściem z domu? Wiemy, jak sobie z tym poradzić! Oto nasze, które pozwolą ci poznać nowych ludzi, z którymi miło spędzisz czas!

 

1. Social media na ratunek singlom!

Facebook lub inne sieci społecznościowe to idealne miejsca, aby zdobyć nowych przyjaciół! Na pewno wielokrotnie trafiłaś na swojej tablicy na różnego rodzaju wydarzenia, w których twoi aktualni znajomi zdecydowali się wziąć udział. Nie spędzaj kolejnego samotnego wieczoru i wybierz się razem z nimi! W ich towarzystwie poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Mając obok siebie znajomą twarz, łatwiej o zawarcie nowych relacji!

2. W grupie siła!

Ile razy myślałaś o tym, że chciałabyś rozwinąć swoje pasje albo nauczyć się czegoś nowego? Świetnym pomysłem na jesienne, deszczowe dni będą zajęcia grupowe, np. artystyczne, sportowe czy kulinarne. Spotykają się na nich bowiem różne osoby, które nawiązują koleżeńskie relacje, często wychodzące mury szkoły tańca czy hali sportowej.

Nauka kroków salsy lub wspólna gra w koszykówkę nie tylko poprawi humor po wielu godzinach pracy, ale przede wszystkim naładuje cię pozytywną energią na kolejny dzień!

3. City break w pojedynkę? Tak!

Na krótki urlop lub weekendowy wyjazd możesz bez obaw pojechać sama! Zamiast tradycyjnego hotelu, wybierz opcję couchsurfingu, czyli nocowania u osób prywatnych, które za darmo oferują pokój lub swoje mieszkanie dla turystów. Zazwyczaj są to ludzie bardzo pomocni, którzy służą dobrą radą w kwestii topografii miasta oraz wartych odwiedzenia restauracji czy klubów. Uwaga! Taka znajomość może przetrwać nie tylko do następnych wakacji... :)

4. (Nie)zwykły spacer z pupilem

Zwykły spacer wokół bloku raczej nie poprawi twojego humoru, dlatego wybieraj miejsca, gdzie inni właściciele psów spacerują ze swoimi czworonogami. Wśród nich z pewnością jest wiele takich osób, jak ty, które potrzebują towarzystwa. Wypatrzyłaś przystojnego bruneta, ale wstydzisz się podejść? Bez obaw! Jedno wspólne hobby już macie, więc rozpoczęcie rozmowy będzie całkowicie naturalne :) 

5. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Joga, pilates, fitness, stretching, a może TBC? Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak szeroka jest oferta zajęć na twojej pobliskiej siłowni! Sport to fantastyczny sposób na pozbycie się smutków, dlatego spakuj torbę z odpowiednim strojem i ruszaj na trening. Gwarantujemy ci, że po wysiłku fizycznym twój poziom endorfin wzrośnie, a nowymi koleżankami z grupy z pewnością odnajdziesz wspólny język!

By zacieśnić więzi, zaproś swoje nowe koleżanki na kawę i podziel się z nimi nowym wafelkiem Princessa Słony Karmel. Materiał powstał we współpracy z marką Princessa.