POLECAMY

Trzeci sezon przygód najbardziej znanej Brzyduli na świecie!

3. sezon „Brzyduli Betty”, jednego z najchętniej oglądanych seriali komediowych na świecie, dostępny jest na polskim rynku DVD już od 19 lutego. To niesamowita okazja, by przekonać się, jak amerykański świat mody i plotek różni się od świata naszej polskiej „BrzydUli”.

3. sezon „Brzyduli Betty”, jednego z najchętniej oglądanych seriali komediowych na świecie, dostępny jest na polskim rynku DVD już od 19 lutego. To niesamowita okazja, by przekonać się, jak amerykański świat mody i plotek różni się od świata naszej polskiej „BrzydUli”.


Trzeci sezon przygód najbardziej znanej Brzyduli na świecie!

"Brzydula Betty" to serial oparty na kolumbijskiej telenoweli, opowiadający historię skromnej i niezbyt atrakcyjnej dziewczyny, która przez przypadek rozpoczyna pracę jako asystentka redaktora naczelnego najbardziej poczytnego magazynu o modzie - "Mode". Wychowana w spokojnen i pełnej ciepła rodzinie, Betty wpada w świat intryg, z którymi radzi sobie z rozbrajającym wdziękiem, a jednocześnie krok po kroku zaczyna nabierać pewności siebie.

Historia zwykłej dziewczyny, która dzięki swojej pracowitości i inteligencji z brzydkiego kaczątka przemienia się w pięknego łąbędzia zaintrygowała widzow na całym świecie. Prawa do kolumbijskiego pomysłu wykupiły telewizje w 17 krajach, między innymi w Izraelu, Indiach, Turcji, Niemczech, Rosji, Holandii czy Hiszpanii. Jednak największą furorę wywołała wersja amerykańska, której produkcją zajęła się sama Salma Hayek, a w postać Betty wcieliła się rewelacyjna, uhonorowana Emmy i Złotym Globem, America Ferrera. Serial wystartował w telewizji ABC w 2006 roku. Wersja ta trafiła do polskiej telewizji FoxLife oraz TVP2 w maju 2007 roku.

Teraz także i Wy możecie śledzić kolejne perypetie Betty w świecie mody! Trzeci sezon przygód amerykańskiego brzydkiego kaczątka dostępny na DVD już od 19 lutego!

Informacje o płycie:

"Brzydula Betty" reż. Victor Nelli Jr., Michael Spiller i inni
Obsada: America Ferrera, Eric Mabius, Vanessa Williams, Michael Urie, Ana Ortiz, Becki Newton
Produkcja: USA
Wersja językowa: lektor
Napisy: polskie, angielskie i in.
Czas trwania: 900 min
Liczba płyt DVD: 6
Dodatki: kulisy produkcji, komentarze, niewykorzystane sceny, gagi
Sugerowana cena: 149,99 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)