POLECAMY

Telewizyjna wiosna w TVN

Dzisiaj, 11 lutego, miała miejsce prezentacja wiosennej ramówki stacji TVN.
Dzisiaj, 11 lutego, miała miejsce prezentacja wiosennej ramówki stacji TVN.

TVN stawia tej wiosny na rozrywkę, przenosząc publicystykę do siostrzanej stacji TVN 24.

Telewizyjna wiosna w TVN

Fani „You Can Dance” nareszcie będą mogli podziwiać starania tancerzy amatorów, którzy będą próbowali podbić serca widzów, ale również odświeżonego w składzie jury” Michała Piróga, Agustina Egurroli oraz Anny Muchy. Tym razem uczestnicy, którzy przeszli wstępne eliminacje, wylądowali na tanecznych warsztatach w Izraelu, gdzie nabierali pierwszych szlifów od najbardziej znanych choreografów i tancerzy na świecie – komu uda się zwycięsko przez nie przejść i tym samym zatańczyć na żywo w studio, przekonamy się już niedługo.

Telewizyjna wiosna w TVN

Oczywiście nie zabraknie kolejnej, już 11. edycji „Tańca z Gwiazdami” – na razie znane są cztery nazwiska, których właściciele pojawią się w show: aktorka Katarzyna Glinka i piosenkarka Oceana (Mahlmann), natomiast płeć brzydką będę reprezentować na parkiecie Artur Barciś i Przemysław Saleta. W tle przebrzmiewa także plotka o udziale posłanek Joanny Senyszyn i Nelli Rokity, ale czy jest prawdziwa – na razie nie wiadomo.

Telewizyjna wiosna w TVN

Nie zabraknie również lubianych talk-show: ruszy kolejna edycja „Szymon Majewski Show”, „Kuba Wojewódzki”, „Teraz MY!” (w czerwcu emisja programu Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego zostanie zawieszona), „Rozmowy w toku”, „Kawa na ławę” (podobnie jak „Teraz MY!” program Bogdana Rymanowskiego także zostanie zdjęty pod koniec sezonu z ramówki), a nowością będzie kulinarny program Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje" - właścicielka najbardziej renomowanych warszawskich restauracji wcieli się w rolę polskiego Gordona Ramsaya i będzie udzielała porad prowadzącym swoje restauracje, którym daleko do odniesienia kulinarnego sukcesu. Z teleturniejów ostaną się także "Milionerzy".

Telewizyjna wiosna w TVN

Z seriali zobaczymy także powracającą „Helę w opałach” z Anną Guzik w roli głównej, polski „Cold Feet”, czyli komediodramat „Usta usta” (z Magdaleną Różczką i Pawłem Wilczakiem), bardzo kobiecy serial „Klub Szalonych Dziewic” w aktorskim składzie: Anna Dereszowska, Anna Przybylska, Szymon Bobrowski, Kuba Wesołowski i gwiazda „BrzydUli” – Filip Bobek, dalsze perypetie „Majki”. Hitem natomiast może się okazać amerykański serial "Wszystkie wcielenia Tary" ("United States of Tara"), który w 2009 roku otrzymał nagrodę Emmy, a w tym dwa Złote Globy - nic zresztą dziwnego, skoro za scenariusz odpowiedzialna jest Diablo Cody, współtwórczyni genialnego "Juno", a za reżyserię sam Steven Spielberg. Ponadto nadal będą nam towarzyszyć detektywi z "Wydziału W11", "Sędzia Anna Maria Wesołowska" i "Sąd rodzinny", czyli kryminalno-prawnicze pasmo programowe.

Telewizyjna wiosna w TVN

A z filmowy premier zobaczymy w TVN-ie następujące hity wielkiego ekranu: "Lejdis", "Plan doskonały", "300", "Transformers", "King Kong", "Miami Vice", "Ocean's 13", "Rocky Balboa" oraz "Harry Potter i Zakon Feniksa".

TVN wycofał się natomiast z organizacji Sopot Festivalu, którym zajmował się od 5 lat. Impreza wraca w tym roku pod skrzydła TVP1.

fot. MWmedia

Magdalena Mania
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
nuda... nie cierpie tvn!!!