"Reguły gry" z Kamińską i Zakościelnym

"Reguły gry" to nowy serial TVN 7, do którego trwają zdjęcia. Opowiada on historię dwóch związków: Katarzyny Kwiatkowskiej i Jana Jankowskiego oraz Julii Kamińskiej i Jana Jankowskiego. Zobacz pierwsze zdjęcia.
/ 12.01.2012 12:17
Serial powstaje w oparciu o amerykański format stacji CBS - „Rules of Engagement”.
To sitcom opisujący różnego typu relacje damsko-męskie widziane oczyma świeżo zaręczonej pary (Julia Kamińska i Maciej Zakościelny), wieloletniego małżeństwa (Katarzyna Kwiatkowska i Jan Jankowski), oraz wciąż szukającego swej drugiej połowy singla (Paweł Wilczak).

Grzegorz i Magda są małżeństwem od dwunastu lat i czują się szczęśliwi, chociaż rutyna już daje im się we znaki. Adam i Natasza właśnie się zaręczyli i naiwnie wierzą, że wszystkie najlepsze chwile są jeszcze przed nimi. Najbliższy przyjaciel Adama, Jacek to wieczny kawaler, który ponad wszystko ceni sobie uroki życia 
w stanie wolnym. Mimo odmiennych doświadczeń wszyscy zgadzają się, że związek uczuciowy często przypomina jazdę kolejką górską.

Perypetie głównych bohaterów obfitują w szereg zabawnych, ale równocześnie kłopotliwych sytuacji. Jedno jest pewnie nie należy traktować życia zbyt poważnie. Już wkrótce będzie się można przekonać jak to jest włączając TVN 7!

W obsadzie serialu zobaczymy plejadę polskich gwiazd m.in.: Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Paweł Wilczak, Katarzyna Kwiatkowska oraz Jan Jankowski.

Serial „Reguły gry” to pierwsza serialowa produkcja własna TVN 7 – jej producentem jest Wojciech Bockenheim, a kierownikiem produkcji Rafał Orlik. Reżyseruje Bartosz Ignaciuk. Autorem zdjęć jest Tomasz Dobrowolski. 
Za scenografie odpowiada Dorota Ignaczak, za kostiumy Dorota Williams.