"Pięćdziesiąt twarzy Greya" już na DVD z bonusem

Pięćdziesiąt twarzy Greya" wersja rozszerzona na DVD fot. materiały prasowe
Dostępna jest wersja rozszerzona, a w niej niepokazywane dotąd sceny!
08.06.2015 07:55
Pięćdziesiąt twarzy Greya" wersja rozszerzona na DVD fot. materiały prasowe

"50 Twarzy Greya", najgorętszy film ostatnich lat, w koncu na DVD i Blu-ray! 18 czerwca pojawi się w punktach sprzedaży, a fani erotyku będą mogli zakupić go w specjalnej, rozszerzonej wersji.

"50 twarzy Greya": fabuła

Ona jest niedoświadczoną studentką, której przyszło zrobić wywiad z tajemniczym miliarderem Christianem Greyem. Ale to, co zaczyna się jako służbowe spotkanie, przeradza się w niezwykły romans. Urzeczona pełnym blasku stylem życia Christiana, Ana wkrótce dostrzeże jego inne oblicze, a przy okazji sama odkrywa swoje mroczne pragnienia. Efektem jest ekscytujący, wciągający bez reszty romans – a Christian i Ana zaczynają badać granice, do których mogą się posunąć w swym nioeokiełznaniu...

Ten film wzbudza sensację na całym świecie

Film miał swoją premierę w lutym tego roku. Tłumy widzów, sympatyków, fanów i zaintrygowanych obserwatorów odwiedzały pękające w szwach sale kinowe. Bilety były wyprzedawane do ostatniej sztuki i rezerwowane z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Teraz absolutny hit dekady jest już dostępny na DVD i to w specjalnej, rozszerzonej wersji dla prawdziwych sympatyków produkcji. Będziesz miała okazję obejrzeć aż 75 minut scen, ktore nie zostały pokazane w filmie.

materiały prasowe

Zobacz także: