Magda M. i jej świat

Magda M. to serial telewizji TVN bijący rekordy popularności. Fanami serialu są m. in. Monika Olejnik, Marzena Rogalska, Marek Niedźwiecki, Małgorzata Ostrowska i Janusz Panasewicz. Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie wtorkowego wieczoru czy niedzielnego popołudnia bez Magdy M., powstała książka "Świat Magdy M.". W księgarniach jest już drugie jej wydanie, wzbogacone o nowe fakty, wywiady i zdjęcia.
/ 20.05.2007 22:02
Magda M. to serial telewizji TVN bijący rekordy popularności. Fanami serialu są m. in. Monika Olejnik, Marzena Rogalska, Marek Niedźwiecki, Małgorzata Ostrowska i Janusz Panasewicz.

Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie wtorkowego wieczoru czy niedzielnego popołudnia bez Magdy M., powstała książka "Świat Magdy M.". W księgarniach jest już drugie jej wydanie, wzbogacone o nowe fakty, wywiady i zdjęcia. Znajdziecie w nim uaktualnione wiadomości o serialu, a także wywiady z nowymi gwiazdami: Beatą Tyszkiewicz, Jackiem Poniedziałkiem, Janem Nowickim i Magdą Zawadzką. Aktorzy i twórcy serialu ujawniają zakulisowe tajemnice związane z produkcją czwartej serii Magdy M., a znane postaci ze świata mediów i show-biznesu mówią, czym urzekła ich ta historia. Sama Magda zaś przedstawia niepublikowane dotąd wyznania.

Jeżeli nie wiesz, skąd właściwie wzięła się Magda M i dlaczego jest Magdą, a nie na przykład Pauliną... Jeżeli ciekawi Cię, co robił na planie serialu Placido Domingo... Jeżeli interesujesz się, w jaki sposób Joanna Brodzik walczyła z alergią na sierść kota... Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na pytanie co Paweł Małaszyński naprawdę sądzi o granym przez siebie Piotrze Korzeckim... "Świat Magdy M" jest właśnie dla Ciebie.

Anita Nawrocka - dziennikarka, współpracowała z tygodnikami „Antena” i „Naj” oraz miesięcznikami „Cinema” i „Sukces”. Była rzecznikiem prasowym serialu Sukces Andrzeja Kostenki. Od kilku lat związana z dwutygodnikiem „Na żywo”, na którego łamach ukazało się kilkaset jej wywiadów z gwiazdami polskiego show-biznesu. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą powieścią.

Paweł Trześniowski - dziennikarz, współpracował z tygodnikiem "Antena" oraz z działem rozrywki portalu Wirtualna Polska. Ma na swoim koncie teksty publicystyczne, recenzje muzyczne i wywiady, m.in. w pismach „Newsweek”, „Sukces”, „Pani”, „Uroda”, „Glamour”, „Cogito”. Przez ostatnie dwa lata promował artystów i wydawnictwa fonograficzne Polskiego Radia. Jest pomysłodawcą wykorzystania polskich piosenek w serialu Magda M.

Wydawnictwo W.A.B.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)