Leonardo DiCaprio w filmie „Incepcja”

Tego lata twój umysł będzie sceną zbrodni. Leonardo DiCaprio w filmie reżysera „Mrocznego rycerza” – „Incepcja”
Światowej sławy filmowiec Christopher Nolan wyreżyserował film z gwiazdorską obsadą, który zabiera widzów w podróż dookoła ziemskiego globu oraz wgłąb intymnego i nieskończonego świata snów.

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest niezwykle sprawnym złodziejem, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości podczas fazy snu, kiedy umysł jest najbardziej wrażliwy. Wyjątkowe umiejętności Cobba uczyniły z niego ważnego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale i najbardziej poszukiwanego zbiega, a za swoją pozycję zapłacił utratą wszystkiego, co kocha. Teraz Cobb otrzymuje szansę na odkupienie. Za sprawą jednego, ostatniego zadania może odzyskać stracone życie. Musi tylko wraz ze swym zespołem dokonać rzeczy niemożliwej: zamiast skraść myśl, zaszczepić ją w śpiącym umyśle. Jeśli im się to uda, dokonają zbrodni doskonałej. Jednak nawet najbardziej precyzyjne planowanie nie jest w stanie przygotować ich na spotkanie z niezwykłym przeciwnikiem, który potrafi przewidzieć każdy ich ruch. Wróg, którego tylko Cobb mógł się spodziewać.W filmie występują:
Leonardo DiCaprio jako Dom Cobb
Joseph Gordon-Levitt jako Arthur
Ken Watanabe jako Saito
Marion Cotillard jako Mal
Ellen Page jako Ariadne
Tom Hardy jako Eames
Cillian Murphy jako Fischer
Tom Berenger jako Browning

„Incepcja”, Scenariusz i Reżyseria: Christopher Nolan, Produkcja: USA, Wielka Brytania, Dystrybucja: Warner Bros, Premiera w Polsce: 30 lipca 2010
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)