Kocha, lubi, szanuje fot. Galapagos Films

"Kocha, lubi, szanuje" na DVD

Doskonała komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie: Steve Carell, Julianne Moore, Ryan Gosling, Marisa Tomei, Kevin Bacon i Emma Stone.
/ 05.12.2011 13:56
Kocha, lubi, szanuje fot. Galapagos Films

Cal Weaver (Steve Carell) ma czterdzieści kilka lat i idealne życie – ma dobrą pracę, piękny dom i żonę, w której zakochał się jeszcze w liceum. Niestety, kiedy Cal dowiaduje się, że jego żona Emily (Julianne Moore) zdradza go i chce rozwodu, sielanka się kończy.

Po rozstaniu z żoną Cal nie potrafi odnaleźć się w roli singla. Samotne wieczory spędza w lokalnym barze, gdzie zaprzyjaźnia się z przystojnym kobieciarzem Jacobem Palmerem (Ryan Gosling). Ten próbuje pomóc Calowi pogodzić się z odejściem żony i pokazać jasne strony odzyskanego właśnie kawalerstwa, ale zadanie to okazuje się niezwykle trudne.

Tymczasem Cal nie jest jedynym mężczyzną z problemami sercowymi. Jego 13-letni syn Robbie (Jonah Bobo) jest beznadziejnie zakochany w swojej 17-letniej opiekunce Jessice (Analeigh Tipton). Problem w tym, że jego wybranka potajemnie durzy się w... Calu.

Również zaprawiony w podbijaniu damskich serc Jacob ma chwile słabości, kiedy okazuje się, że piękna Hannah (Emma Stone) jest odporna na jego awanse i być może właśnie dlatego niepoprawny uwodziciel nie może przestać o niej myśleć...

Zwiastun filmu:WYDANIE BLU-RAY I DVD

Komedia „Kocha, lubi, szanuje” na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 2 grudnia.  Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

WYDANIE DVD:
Sceny niewykorzystane

WYDANIE BLU-RAY:
Steve i Ryan wchodzą do baru
Trafiła kosa na kamień
Sceny niewykorzystane