POLECAMY

Kobiece Wieczory Filmowe: „Slumdog. Milioner z ulicy”

Na kolejne spotkanie zapraszamy 26 lutego o godz. 19:00 do Kinoteki!
Kobiece Wieczory Filmowe: „Slumdog. Milioner z ulicy” fot. Monolith Plus
Po raz kolejny zapraszamy Panie do Kinoteki na wspaniały, przygotowany specjalnie dla nich wieczór filmowy.
Odprężymy się i zrelaksujemy w jak zwykle doskonałym towarzystwie i oprawie przygotowanej na najwyższym poziomie.

Tym razem zobaczymy film będący jednym z tegorocznych kandydatów do Oscara. Film w reżyserii Dannego Boyla „Slumdog. Milioner z ulicy”.

Krótko o filmie
Historia Jamala, mieszkańca slumsów Bombaju, który w wieku 18 lat bierze udział w hinduskiej wersji „Milionerów”. Od finałowej wygranej dzieli go ostatnie pytanie, jednak zanim zdąży na nie odpowiedzieć następnego dnia, aresztuje go policja. Funkcjonariusze stawiają przed nim zarzut oszustwa i chcą się dowiedzieć jak chłopak wychowujący się przez całe życie w dzielnicy biedy może wiedzieć tak dużo. To doskonały pretekst, aby Jamal opowiedział historię ulicy, gangów i miłości swojego życia.

Specjalna atrakcja wieczoru
Gościem specjalnym Kobiecego Wieczoru Filmowego będzie zespół: LA LUNA & ROSSITTA PEREZ - artystyczna i estradowa inspiracja twórczością hiszpańskiego mistrza filmu, reżysera: Pedro Almodóvara. Usłyszymy fragmenty spektaklu "Piosenki Almodóvara" czyli najpiękniejsze piosenki z filmów: "Volver", "Złe wychowanie", "Kika", "Wysokie obcasy", "Matador", "Kobiety na skraju załamania nerwowego", czy "Zwiąż mnie!" w aranżacjach Marcina Partyki oraz kultowe przeboje: "Besame mucho" czy "I Will Surviv"e. Gwiazdy zespołu: Rossitta Perez (madrycka artystka polskiego pochodzenia, gwiazda transformacji i kabaretu) i Sebastian Gawlik wykonają piosenki w językach: hiszpańskim i polskim.

Spektakl oferuje publiczności dawkę wzruszeń, refleksji i relaksu. Przenosi widzów w świat filmów Almodóvara i nocnego życia Madrytu. Pozwala poczuć smak iluzji, fantazji i marzeń wymieszanych z rzeczywistością...

Czeka na Panie jak zwykle mnóstwo niespodzianek i niezapomnianych wrażeń.

Koszt biletu wynosi 45 zł.

Rezerwacji można dokonywać od 11 do 23 lutego pod numerem 022 551 70 00

Prosimy o wykupienie rezerwacji na 2 dni przed wieczorem tj. do 24 lutego.

Miejsce imprezy: Kobiece Wieczory Filmowe, Kinoteka, 26 luty 2009, godz. 19, Impreza biletowana
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)