POLECAMY

Karolak, Grabowski i Mohr założyli zespół disco polo

To jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku. Trójka znanych aktorów: Tomasz Karolak, Andrzej Grabowski i Rafał Mohr założyła zespół disco polo “Tylko dens dziś ma sens”
Nowa kapela nosi nazwę “Tylko dens dziś ma sens” i zawiera w swoim repertuarze największe przeboje polskiego disco, między innymi: „Conga bonga i cabasa”, „Orkiestry dęte”, „Malowana lala”, „Indonezja”.

Karolak na saksofonie, Grabowski - wokal i gitara, Mohr - klawisze. Zaczęło się od spontanicznego występu w trójmiejskim “Klubie Seniora”, podczas którego aktorzy zdradzili swoje muzyczne umiejętności, wykonując kultowy przebój „Conga bonga i cabasa” i porwali do tańca miejscową publiczność. Po tym występie posypały się propozycje firm fonograficznych.

Początkowo twórcy traktowali swój występ jako żart, ale wszystko wskazuje na to, że już w maju pojawi się ich debiutancka płyta. Jak zdradził menedżer zespołu - pierwszy krążek ma zawierać wszystko to, za czym polska publiczność od dawna tęskniła. Oprócz legendarnego już „Conga bonga i cabasa”, na płycie pojawią się między innymi utwory: „Orkiestry dęte”, „Malowana lala”, „Indonezja”.

Eksperci muzyczni przekonują, że disco polo będzie mieć swój renesans. “Tylko dens dziś ma sens” to bardzo silna propozycja na rynku muzycznym. Już dziś w branży mówi się, że zespół może zagrozić pozycji największych gwiazd muzyki pop.

Zobacz video"Tylko dens ma sens"
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)