Jan Wieczorkowski zagra górala w Szpilkach na Giewoncie

Jan Wieczorkowski pojawi się już w pierwszym odcinku nowej serii
/ 29.02.2012 14:57
Jan Wieczorkowski od razu namiesza w życiu co najmniej kilku głównych bohaterów. Co więcej przyjazd do Zakopanego to dla Mateusza powrót do ziemi ojców i niczym dobry duch wyciągnie z poważnych kłopotów kilku głównych bohaterów. Co więcej sam Janek Wieczorkowski pochodzi z Podhala i również dla aktora praca na planie serialu okazała się swoisty powrotem do korzeni. Emisja pierwszego odcinka już 1 marca w najbliższy czwartek o godz. 22.00 w Polsacie.

W pierwszym odcinku w pensjonacie Lucyny pojawi się przystojny, inteligentny, a zarazem tajemniczy Mateusz Rybicki. Okaże się, że wykupił 60% posiadłości Lucyny (Dorota Pomykała), stając się jej wspólnikiem. Lucyna oczywiście w swoim stylu będzie starała się go pozbyć, ale mieszanka uroku osobistego i zakopiańskich korzeni Mateusza zyskają mu sprzymierzeńców. Co więcej jego szarmancki styl bycia i poczucie humoru rozbudzą namiętność w niejednej serialowej "szpilce"...

Także dla samego Jana Wieczorkowskiego praca na planie "Szpilek na Giewoncie" to swego rodzaju powrót do korzeni. Janek to chłopak z Podhala, pochodzi z Rabki, dlatego niemal natychmiast złapał kontat z miejscowymi góralami i ekipą serialu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)