Herbuś i Koterski w 7 krasnoludkach

Edyta Herbuś i Michał Koterski pracują nad polską wersją językową kontynuacji "7 krasnoludków". Efekty usłyszymy w kinach w połowie sierpnia.
/ 04.07.2007 17:06
Edyta Herbuś i Michał Koterski pracują nad polską wersją językową kontynuacji "7 krasnoludków". Efekty usłyszymy w kinach w połowie sierpnia.

Herbuś i Koterski, którzy wcielą się w królewnę Śnieżkę i Pinokia, to niejedyne znane nazwiska, jakie pojawią się w obsadzie filmu "7 krasnoludków. Las to za mało - Historia jeszcze prawdziwsza". W ropoczętych już nagraniach polskiego dubbingu wezmą udział m.in. Szymon Majewski, Jerzy Kryszak, Bohdan Smoleń i Piotr Zelt.

Autorem polskiej wersji językowej filmu jest Jan Wecsile ("Iniemamocni", "Dżungla", "Auta", "7 krasnoludków – Historia prawdziwa").

"Las to za mało – Historia jeszcze prawdziwsza" to kontynuacja przebojowej niemieckiej komedii z 2004 roku (Polacy mogli ją oglądać w ubiegłym roku). Bajkowa kraina nie jest już tym samym miejscem. Królewna Śnieżka zamieszkała w zamku i urodziła synka. Ślisk (Zbigniew Suszyński), królewski sługa, wystawia królewnę Śnieżkę i jej synka na śmiertelne niebezpieczeństwo. W zamku zjawia się Ten Którego Imienia Nikt Nie Pamięta (Szymon Majewski) i oznajmia, że w pierwsze urodziny syna Śnieżki przyjdzie, by go jej odebrać. Jedyną szansą ocalenia maleństwa jest odgadnięcie Imienia Którego Nikt Nie Pamięta. Zrozpaczona Śnieżka szuka pomocy u krasnoludków. Okazuje się, że poza Loczkiem, żaden z nich nie mieszka już okolicy...

Jak skończy się cała historia, polscy widzowie przekonają się 15 sierpnia, kiedy film trafi na nasze ekrany.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/21.05.2009 15:27
EDYTA od momentu, kiedy zaczęła się odchudzać wg tzw. __INDEKSU ŻYWIENIOWEGO, to ma coraz zgrabniejszą figurę. Brawo bo jest naprawdę coraz smuklejsza, no i ten super taniec. Edyto tak trzymaj !