POLECAMY

13 września miejsce Hallmark Channel zajął kanał 13th Street

13 września, Warszawa – godz. 20:00 kanał Hallmark zmienia nazwę na 13TH STREET Universal. Poznajmy więcej szczegółów na temat nowych programów, które będą emitowane na kanale.

13 września, Warszawa –  godz. 20:00 kanał Hallmark zmienia nazwę na 13TH STREET Universal.  Poznajmy więcej szczegółów na temat nowych programów, które będą emitowane na kanale.

Zapraszamy do oglądania serialu "Żona idealna", który w tym roku, podczas 62. edycji nagród Emmy otrzymał kilka nominacji. Archie Panjabi zdobyła nagrodę Emmy dla ‘Najlepszej Aktorki Drugoplanowej w serialu obyczajowym’ za rolę obok Julianny Margulies. Kolejną nagrodą pochwalić się może  Kyra Sedgwick, która otrzymała nagrodę dla ‘Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej w serialu obyczajowym’ za postać nieugiętej, szkolonej w CIA Podkomisarz Brendy Leigh Johnson w serialu "Podkomisarz Brenda Johnson". To tylko dwa z wielu seriali, których emisja będzie kontynuowana na 13TH STREET Universal po zmianie nazwy z Hallmark Channel, 13 września o 20:00.

W oparciu  o cały dorobek Universal, w ramówce 13th STREET znajdą się także ekskluzywne, premierowe filmy i seriale, w tym bijący rekordy popularności w USA i Kanadzie serial policyjny "Nowe gliny" z udziałem Missy Peregrym. Premierowy odcinek serialu, który już teraz został okrzyknięty w Kanadzie najpopularniejszym show dwóch ostatnich dekad, wyemitowany zostanie 13 września. Serial opowiada o grupie niedoświadczonych policjantów, którzy właśnie skończyli Akademię Policyjną, i muszą szybko nauczyć się, jak wychodzić z zagrażających życie sytuacji. Główny bohater, poszukujący mocnych wrażeń Dov Epstein (Gregory Smith), nie może się doczekać, by stanąć oko w oko z bandytami, podczas gdy Andy McNally (Missy Peregrym) podąża śladami ojca. Czy rekruci udźwigną ciężar, jaki muszą ponieść podczas pełnienia swojej służby?

Na kanale 13th STREET będą także kontynuowane wszystkie najlepsze programy Hallmark Channel. Dalej będziemy mogli oglądać jeden z najlepszych kryminalnych seriali "Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar"; popularną serię "Podkomisarz Brenda Johnson", nowe sezony "Dowodów zbrodni" i "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" oraz cieszącą się wielkim uznaniem krytyków serię "Braterstwo". W ramówce znajdzie się także premierowy film "Ryzyko" oraz "Front" z Andie MacDowell ("Cztery wesela i pogrzeb") w roli głównej, oparty na motywach bestsellerowych powieści autorstwa Patricii Cornwell.

Kanał ma także nową, interaktywną stronę www.13thstreet.pl przygotowaną specjalnie dla polskich widzów. Można na niej znaleźć informacje o ramówce, programach i poszczególnych odcinkach seriali. Wkrótce pojawią się rownież zwiastuny programów.

13TH STREET Universal to kanał INTRYGI i SENSACJI. Jeden z najchętniej oglądanych kanałów w Europie. 13TH STREET Universal trzyma widza w napięciu, oferując coraz to nowe zaskakujące i szokujące wątki.  Kanał jest pełen niesamowitych zwrotów akcji i znanych postaci.  Wszystko to sprawia, że kanał ten osiągnął status legendy w innych krajach europejskich. Podczas najbliższych pięciu lat UNI zainwestuje 200 mln dolarów w nowe produkcje. Obecnie portfolio Universal zawiera ponad 55 tys. godzin seriali telewizyjnych i ponad 9 tys. premierowych filmów. 13TH STREET Universal pełen jest  seriali i filmów  kryminalnych, prawniczych oraz sądowych. Jest  to kanał dla widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców.

ZAPOWIEDZI PREMIER WRZESIEŃ 2010 13TH STREET - KANAŁ INTRYGI I SENSACJI

"Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar" (seria 9)
Wtorek, od 14 września, godzina 21:00

Historie detektywów zajmujących się w nowojorskiej komendzie najpoważniejszymi przestępstwami kryminalnymi. Analiza psychologiczna motywów działania przestępców to jedna z podstawowych metod rozwiązywania spraw kryminalnych. Obdarzony superinteligencj? detektyw Goren działa instynktownie, podobnie jak Sherlock Holmes. Podobny styl prezentuje jego partner detektyw Eames, nader często uciekający się do pomocy intuicji.

"Nowe gliny" (seria 1)
Poniedziałek, 13 września, podwójny odcinek, godzina 21:00

We wrześniu Hallmark zaprasza na nowy serial policyjny Nowe gliny. Tym razem spotkamy się z grupą niedoświadczonych policjantów, którzy właśnie skończyli Akademię Policyjną i wkrótce trafią na ulice Toronto. Wiecznie podekscytowany Dov Epstein (Gregory Smith) nie może się wręcz doczekać spotkania z czarnymi charakterami. Andy McNally (Missy Peregrym) kontynuuje rodzinne tradycje. Została policjantką tak jak jej ojciec. Jak ci młodzi ludzie poradzą sobie z
przemocą i złem, którego nie brakuje na ulicach wielkich miast?

"Dowody zbrodni" (seria 2)
Środa, od 15 września, podwójne odcinki, godzina 21:00

Kulisy pracy wydziału zabójstw z Filadelfii, który zajmuje się rozwiązywaniem niewyjaśnionych zagadek z przeszłości. Zespół doświadczonych detektywów prowadzi śledztwa w sprawach, które
kiedyś zostały uznane za zamknięte. Czasami wystarczy jeden nowy dowód, aby zająć się sprawą zapomnianą przez kilka a nawet dziesiątki lat. W drugiej serii detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) sprawdzi, czy mężczyzna skazany za potrójne morderstwo, rzeczywiście, jak twierdzi,
okradał sklep w czasie popełnienia zbrodni.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)