Gdzie jest Królowa Śniegu?

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Pełen wzruszeń, wspomnień i niezapomnianych chwil, których nieodłącznym elementem jest choinka. Odświętnie ubrana, prawdziwa lub sztuczna – tworzy magiczną atmosferę. Podpowiemy Ci jak sprawić, żeby w tym roku święta nabrały nowego wyrazu i zachwyciły swoją oryginalnością.
/ 05.12.2007 14:00
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Pełen wzruszeń, wspomnień i niezapomnianych chwil, których nieodłącznym elementem jest choinka. Odświętnie ubrana, prawdziwa lub sztuczna – tworzy magiczną atmosferę. Podpowiemy Ci jak sprawić, żeby w tym roku święta nabrały nowego wyrazu i zachwyciły swoją oryginalnością.

Zmień kolor świąt
Zielona, pachnąca, pięknie przyozdobiona – taką choinkę znamy z naszego dzieciństwa i taka przeważnie gości w naszych domach. Coraz częściej jednak decydujemy się na sztuczne drzewko – bardziej praktyczne, trwałe i zdecydowanie wygodniejsze. Wciąż jednak zielone. Aby tegoroczne święta były niezwykłe i niezapomniane zdecyduj się na małą ekstrawagancję. Czemu by w tym roku nie zrezygnować z zielonej szaty i wybrać wariant biały lub różowy? Oryginalne nie - zielone drzewko zmieni wygląd Twojego mieszkania i nada nowy wyraz świętom. Sprawi, że w Twoim domu zagości Królowa Śniegu – piękna, dostojna, nowoczesna, a zarazem elegancka. Rozjaśni ciemne wnętrza, a jasnym nada lekkości. Gdzie znajdziesz kolorowe drzewka? Choinki białe i różowe w rozmiarach 80 i 180 cm znajdziesz w sklepach Tesco, w cenach od 39,99 zł..

Twoja choinka – Twój styl
Zdecydowałaś się na zakup białej czy różowej choinki ale nie masz pomysłu jak ją przyozdobić? Możliwości jest wiele, podpowiemy Ci jak zrobić to pomysłowo, zgodnie ze stylem wnętrza, tym co lubisz i wcale niedrogo. Podejdź do tego, jak do wyboru najpiękniejszej kreacji i olśnij gości niezapomnianą dekoracją świątecznego drzewka. Proponujemy romantyczne akcenty, bajkowe ozdoby i nowoczesne aranżacje.

Romantycznie
Biała czy różowa choinka idealnie nadaje się do delikatnej stylizacji. Proponujemy styl romantyczny w kolorach delikatnych, kobiecy i zdecydowanie trendy: biel, róż lub błękit. Na świątecznej choince pięknie wyglądać będą kordonkowe elementy np. ażurowe aniołki, czy gwiazdki które wyglądem urzekną każdego domownika, ceny już od 14,99 zł. Możesz się zdecydować również na różowe lub niebieskie piórka albo stylowe, różowe bombki, błękitne gwiazdki w cenach od 4,99 zł. Dla bardziej odważnych proponujemy różowe ozdoby utkane z piórek, w cenie 14,99 zł, które nadadzą świętom bardziej romantycznego wyrazu .

Bajkowo
Chcesz dobrać ozdoby tak, aby najbardziej podobały się dzieciom? Nic prostszego. Przystrój choinkę drewnianymi misiami lub aniołkami, a następnie udekoruj łańcuchem-ciuchcią. Dzieciom z pewnością spodobają się również bombki w kształcie wesołych bałwanków (cena 14,99 zł), a choinka nabierze przez to bajkowego wyrazu. Jeśli chcesz by drzewko utrzymane było w baśniowym klimacie i skrzyło się złotem i bogactwem, wybierz złote buciki, gwiazdki lub motylki. Baśniowe ozdoby w cenach 14,99 zł/ 2 sztuki..

Nowocześnie
A może styl nowoczesny? Świetnym pomysłem na ozdoby będą lekkie, tekstylne bombki lub gwiazdki w najrozmaitszych wzorach i kolorach, w cenach zaczynających się od 4,99 zł. Do tego dobierz na przykład świecące, szklane misie, czy też kolorowe lampki i łańcuchy. Ceny łańcuchów zaczynają się już od 19,99 zł.

Przy tak przystrojonej choince, będziesz mogła bez reszty oddać się świątecznym pogawędkom w zacisznym i rodzinnym gronie, w niezwykłej świątecznej atmosferze.