Santo Subito!

„Santo Subito!” znaczy: „Święty natychmiast”. Taki okrzyk wznosili wierni zgromadzeni na pogrzebie Jana Pawła II.
Nowa kolekcja albumów wydawana przez Edipresse Polska S.A. towarzyszy procesowi beatyfikacyjnemu Jana Pawła II. Będzie się ukazywać co dwa tygodnie, począwszy od 12 października.
Głównym tematem każdego numeru będą cuda - te, które wydarzyły się w przeszłości i te, których jesteśmy świadkami obecnie. Te ostatnie są o tyle interesujące, że wiążą się z osobą Papieża-Polaka. Znajdziemy tu więc prawdziwe historie świadczące o licznych uzdrowieniach, które dokonały się za wstawiennictwem Ojca Świętego, artykuły i wywiady o tym, jak dawniej zostawało się świętym i jak obecnie wygląda proces kanonizacyjny, a ponadto informacje o pracach trybunału kościelnego badającego świadectwa świętości Karola Wojtyły, a także kompendium wiedzy o świętych i błogosławionych, którzy doświadczyli najniezwyklejszych przeżyć mistycznych w historii Kościoła.
„Santo Subito!” prezentuje też najpiękniejsze wypowiedzi o Papieżu,w pierwszym numerze poznamy przemyślenia i wspomnienia francuskiego pisarza AndreForsarda, który przyjaźnił się z Janem Pawłem II.
Tekstom towarzyszą piękne ilustracje zgromadzone w „Albumie Papieskim”, który w każdym tomie będzie poświęcony innemu tematowi. Jego pierwsza część prezentuje raje Ojca Świętego – miejsca, które szczególnie ukochał oraz dzieła sztuki sakralnej, o których wspominał w swoich pismach.

Santo Subito!
Święty natychmiast
Kolekcja Albumów

W każdym tomie:
- cuda Jana Pawła II
- dzieła sztuki sakralnej
- album papieski
- droga do świętości
- kronika beatyfikacji
- najpiękniejsze teksty o Papieżu

Kolejny album z kolekcji co dwa tygodnie w kioskach

Cena 9,99, pierwszy album w promocyjnej cenie 5,99, możliwość prenumeratySKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)