Santo Subito!

„Santo Subito!” znaczy: „Święty natychmiast”. Taki okrzyk wznosili wierni zgromadzeni na pogrzebie Jana Pawła II.
/ 16.03.2006 16:57
Nowa kolekcja albumów wydawana przez Edipresse Polska S.A. towarzyszy procesowi beatyfikacyjnemu Jana Pawła II. Będzie się ukazywać co dwa tygodnie, począwszy od 12 października.
Głównym tematem każdego numeru będą cuda - te, które wydarzyły się w przeszłości i te, których jesteśmy świadkami obecnie. Te ostatnie są o tyle interesujące, że wiążą się z osobą Papieża-Polaka. Znajdziemy tu więc prawdziwe historie świadczące o licznych uzdrowieniach, które dokonały się za wstawiennictwem Ojca Świętego, artykuły i wywiady o tym, jak dawniej zostawało się świętym i jak obecnie wygląda proces kanonizacyjny, a ponadto informacje o pracach trybunału kościelnego badającego świadectwa świętości Karola Wojtyły, a także kompendium wiedzy o świętych i błogosławionych, którzy doświadczyli najniezwyklejszych przeżyć mistycznych w historii Kościoła.
„Santo Subito!” prezentuje też najpiękniejsze wypowiedzi o Papieżu,w pierwszym numerze poznamy przemyślenia i wspomnienia francuskiego pisarza AndreForsarda, który przyjaźnił się z Janem Pawłem II.
Tekstom towarzyszą piękne ilustracje zgromadzone w „Albumie Papieskim”, który w każdym tomie będzie poświęcony innemu tematowi. Jego pierwsza część prezentuje raje Ojca Świętego – miejsca, które szczególnie ukochał oraz dzieła sztuki sakralnej, o których wspominał w swoich pismach.

Santo Subito!
Święty natychmiast
Kolekcja Albumów

W każdym tomie:
- cuda Jana Pawła II
- dzieła sztuki sakralnej
- album papieski
- droga do świętości
- kronika beatyfikacji
- najpiękniejsze teksty o Papieżu

Kolejny album z kolekcji co dwa tygodnie w kioskach

Cena 9,99, pierwszy album w promocyjnej cenie 5,99, możliwość prenumeraty