Prezenty dla kobiet

Spraw swojej ukochanej idealny prezent pod choinkę, który wprowadzi ją w dobry nastrój. Propozycje prezentów dla dziewczyny, siostry, koleżanki a nawet mamy.
/ 18.12.2009 14:59
„Mamami Mia” Edycja imprezowa

Miliony widzów w kinach na całym świecie, gwiazdorska obsada i niezapomniane przeboje ABBY! w nowych, świetnych aranżacjach. Film Mamma Mia!, oparty na kultowym musicalu, który wciąż nie schodzi z afiszy, to niezwykłe muzyczne wydarzenie.
Sophie (Amanda Seyfried) niedługo ma wyjść za mąż. Jednak zanim nadejdzie ten najważniejszy dzień w jej życiu, postanawia odnaleźć swojego ojca. Jest tylko jeden problem… nie ma pojęcia, kto nim jest. Szczęśliwie w jej ręce wpada pamiętnik matki, Donny (Meryl Streep). Dzięki niemu dziewczyna odkrywa, że jej ojcem może być jeden z trzech byłych kochanków matki. Wiedząc, że Donna nie będzie z tego faktu zadowolona, w tajemnicy przed nią Sophie zaprasza wszystkich trzech mężczyzn na swój ślub. Do samego końca usiłuje utrzymać ich przyjazd w tajemnicy, ale wkrótce cała sprawa wychodzi na jaw i zaczyna się zabawa!

„Mamami Mia” Edycja imprezowa, Wydawca DVD: Tim Film Studio, Cena ok. 60 zł.