Let's dance with Mel B. - Zatańcz, jak nigdy wcześniej!

Po sukcesie przeznaczonego na konsole do gier Xbox360 oraz PlayStation3 programu treningowego Get Fit with Mel B, włoskie studio Black Bean Games przedstawia kolejną grę z udziałem gwiazdy zespołu Spice Girls – Melanie Brown.
/ 27.06.2011 07:28

Po sukcesie przeznaczonego na konsole do gier Xbox360 oraz PlayStation3 programu treningowego Get Fit with Mel B, włoskie studio Black Bean Games przedstawia kolejną grę z udziałem gwiazdy zespołu Spice Girls – Melanie Brown. Gra Let’s Dance With Mel B wykorzystuje kontrolery ruchowe PlayStation Move oraz Xbox360 Kinect i ukaże się w Polsce w ofercie Galapagos Interactive już 24 czerwca 2011.

Przygotowana przez specjalistów od technologii śledzenia ruchu Let’s Dance with Mel B to jedyna gra, która pozwala na sprawdzenie swoich tanecznych umiejętności na wirtualnym parkiecie i u boku zawodowych tancerzy. Dzięki zaawansowanej technologii, każdy będzie mógł zobaczyć samego siebie na ekranie telewizora i podziwiać swoje umiejętności taneczne.

Let’s Dance With Mel B to wspaniała zabawa zarówno dla doświadczonych „królów” parkietu jak i tych, którzy taniec do tej pory znali tylko z telewizji. Dzięki pojawiającym się na ekranie podpowiedziom i wskazówkom od samej Mel B, każdy będzie mógł stać się prawdziwym tancerzem.

Let’s Dance with Mel B zachwyci nie tylko wspaniałą oprawą graficzną, dzięki której każdy poczuje się jak finalista „Tańca z Gwiazdami”, ale również doskonałą muzyką. W grze znajdzie się 28 muzycznych przebojów wykonywanych przez takie sławy jak Rihanna, Lady Gaga, Pussy Cat Dolls czy Fatboy Slim.

Let’s Dance With Mel B przeznaczona jest dla jednego i więcej graczy, którzy wspólnie z Mel B i towarzyszącymi jej tancerzami tworzą wyjątkową grupę taneczną, której niestraszne są tańce latynoskie, klubowe, a nawet układy rodem z klasycznych musicali. Jednocześnie może bawić się do 8 osób przy jednej konsoli.

Gra jest w pełni po angielsku. Polska instrukcja obsługi zawiera porównania określonych zwrotów dzięki czemu gracze bez znajomości języka angielskiego bez problemu odnajdą się w tanecznym świecie!