Wiosenna twarz

Nowości kosmetyczne pomogą w po zimowych problemach z cerą.
/ 16.03.2006 16:57
 
Ideał to świeża cera i oczy pełne blasku. Co więc począć z lekko przygaszonym spojrzeniem, bladymi policzkami lub rozszerzonymi po zimie naczynkami? Wybierz właściwy kosmetyk.
 
 

Rozświetla
Cień z połyskiem
W wiosennym makijażu najważniejsze są oczy. Na jednej paletce cieni firmy Golden Rose znajdziesz najmodniejsze kolory: ciemny brąz, jasny beż, złoty oraz delikatny róż.
Cena 34 zł.
 
 

Oczyszcza
Superzmywacz
Masz problem ze zmywaniem wodoodpornego tuszu do rzęs lub trwałej szminki? Łagodny płyn do demakijażu oczu i ust Nivea Visage z prowitaminą B5 usunie je bez śladu.
Cena 14 zł.
 
 

Wzmacnia
Krem na pajączki
Krem Dermacos firmy Farmona rozjaśnia szpecące rumieńce. Zawarte w nim ekstrakty z kasztanowca i miłorzębu japońskiego uszczelniają ścianki naczyń krwionośnych i zmniejszają ich kruchość. Dzięki temu wzmacniają je i zapobiegają powstawaniu nowych pajączków.
Cena 14 zł.
 
 
Odżywia
Maska z folacyną
Folacyna, czyli kwas foliowy, wpływa na zdrowy wygląd skóry, bo przedłuża cykl życiowy jej komórek. Składnik ten znajdziesz w regenerującej maseczce Lirene Dermoprogram – Eris, przeznaczonej dla kobiet po 30. roku życia. Nakładaj ją 2–3 razy w tygodniu – cera będzie gładka i elastyczna.
Cena 12,70 zł.
 
 


Odświeża
Puder-kamuflaż
Puder w kulkach Diadem z cząsteczkami rozpraszającymi światło sprawia, że drobne zmarszczki przestają być widoczne. Cera staje się idealnie gładka, promienna i świeża. Puder doskonale stapia się z podkładem.
Cena 34 zł.
 
Elżbieta Szczurowska