Tusz do rzęs AVON True Lash Genius 5w1 fot. Materiały prasowe

Tusz do rzęs AVON True Lash Genius 5w1

Jeśli marzysz o pogrubionych, wydłużonych, rozdzielonych i uniesionych rzęsach o pięknym, głębokim kolorze, to mamy coś dla ciebie! Tusz do rzęs AVON True 5w1 Lash Genius dopiero co się pojawił, a już stał się naszym hitem!
Tusz do rzęs AVON True Lash Genius 5w1 fot. Materiały prasowe

AVON True 5w1 Lash Genius to nowość, którą pokocha każda miłośniczka hipnotyzującego spojrzenia. Czym wyróżnia się ten kosmetyk i dlaczego pojawił się w naszym zestawieniu? 

Maskara genialna!

Czym dla ciebie jest tusz idealny? Dla jednych będzie to ten pogrubiający, dla innych podkręcający lub wydłużający. Każda z nas jest inna, każda z nas ma też inne potrzeby i to jest właśnie piękne. Tylko czy da się stworzyć tusz do rzęs, który pokocha każda z nas? Jak się okazuje, to możliwe! Udało się to marce AVON! Jak? Wyjaśniamy!

Dziś nie ma chyba lepszego źródła wiedzy o preferencjach kosmetycznych kobiet niż Internet i media społecznościowe. Wie o tym AVON, który stworzył specjalny algorytm, analizujący tysiące komentarzy w social mediach, by dowiedzieć się, o jakim tuszu marzą beauty fanki na całym świecie. Tak - AVON zapoznał się z komentarzami w social media, by dowiedzieć się, czego my kobiety oczekujemy od mascary. Czego dowiedziała się marka, analizując wypowiedzi internautek? Jak się okazuje, 69,97% internautek chciałoby, żeby ich mascara była wielofunkcyjna! 

W ten sposób powstał on - prawdziwy geniusz - AVON True 5w1 Lash GeniusCzym wyróżnia się ten kosmetyk?

kobieta

5w1 czyli #TuszGeniusz

Tak naprawdę ten tusz stworzyłyście Wy i Wasze opinie. AVON True 5w1 Lash Genius pokochałyśmy za fenomenalny efekt, który widać po nałożeniu jednej warstwy. Dlaczego o tym kosmetyku mówi się #TuszGeniusz? Wszystko ze względu na specjalną żelową formułę, która daje aż 5 korzyści! Zapewnia:

  1. pogrubienie,
  2. wydłużenie,
  3. rozdzielenie,
  4. uniesienie
  5. głęboki kolor

Jeden kosmetyk i aż 5 możliwości! Dodatkowo tusz występuje w dwóch odcieniach: głębokiej czerni i ciemnego brązu. Maskara świetnie się nakłada i nie skleja rzęs, a to wszystko dzięki wielozadaniowej szczoteczce z włoskami o różnej długości, która otuli produktem wszystkie rzęsy, nawet te najmniejsze, aplikując odpowiednią ilość kosmetyku. 

Maskara jest też niezwykle trwała, odporna na ciepło i wodooporna, dodatkowo nie transferuje na powieki, dając idealny efekt. Tusz dodatkowo łatwo się zmywa i jest odpowiedni dla wrażliwych oczu.

Zobaczysz, twoje spojrzenie będzie wyraźne i niesamowicie przyciągające! Co najlepsze maskara kosztuje jedyne 21,99 zł! Spieszcie się, bo to prawdziwa perełka!

modelki

Gdzie kupisz tusz AVON True 5w1 Lash Genius?

Mascarę możesz zamówić u Ambasadorek Piękna AVON, w tym za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach. Kupując produkty AVON od Ambasadorek Piękna, wspierasz ich przedsiębiorczość.

 

Materiał powstał z udziałem marki AVON

Tagi: Avon