Radosław Majdan - życie nie kończy się na piłce

Radosław Majdan - wieloletni bramkarz Pogoni Szczecin, a potem kilku innych klubów piłkarskich, choć w końcu (czyli ostatnio) wrócił do macierzystego klubu. Znany jest jednak najbardziej ze swego związku z Dodą, którą poznał w reality show "Bar" emitowanym kilka lat temu w Polsacie. Obecnie występuje w show TVN-u "Taniec z Gwiazdami", wykazując się - chyba większym niż piłkarski - talentem tanecznym.
/ 22.10.2009 07:35
Radosław Majdan - wieloletni bramkarz Pogoni Szczecin, a potem kilku innych klubów piłkarskich, choć w końcu (czyli ostatnio) wrócił do macierzystego klubu. Znany jest jednak najbardziej ze swego związku z Dodą, którą poznał w reality show "Bar" emitowanym kilka lat temu w Polsacie. Obecnie występuje w show TVN-u "Taniec z Gwiazdami", wykazując się - chyba większym niż piłkarski - talentem tanecznym. fot. MWmedia 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/23.10.2009 12:08
Ale Pan Majdan jest sportowcem , a nie tancerzem i uważam, że swietnie daje sobie radę ! Nie powinno się Go porównywać z zawodową tancerką typu udająca niczego nieświadomą Nataszą Urbańską, która zachowuje się tak jakby nigdy nie tańczyła !
/22.10.2009 18:43
slaby jest w tancu, ale spoko wyglada, wytrenowana sylwetka...
/22.10.2009 16:44
Najpiekniekszy to on nie jest, ale calkiem spoko sa te jego wygibasy w tzg! Moim zdaniem lepiej radzi sobie tylko Mucha, ale ona ma chyba jakies specjlane predyspozycje do tanca... zakochalam sie w jej walcu, do ktorego jej Zakliczynski pomagal ukladac choreografie.
POKAŻ KOMENTARZE (2)