Makijażowe triki na promienną cerę od ekspertki Max Factor

Mało śpimy, dużo pracujemy i rzadko chodzimy na spacery. Skutek? Ciągle wyglądamy na zmęczone… Jak dodać twarzy blasku i życia? Radzi makijażystka Max Factor, Eryka Sokólska.
Sylwia Niemczyk / 12.04.2018 20:50

Dla naszego wyglądu byłoby najlepiej, gdybyśmy całe dnie spędzały na świeżym powietrzu i spały tyle godzin, ile chcemy. Szkoda tylko, że dla większości z nas to nierealna wizja… Na szczęście jest jeszcze drugi sposób na wypoczętą twarz i promienną cerę: dobry makijaż! 

 Eryka Sokólska, ekspertka Max Factor podkreśla, że absolutną podstawą jest dobry podkład, np. Healthy Skin Harmony, który nawilża skórę, zapewni jej witaminy i wyrówna koloryt. Radzi, aby nakładać go opuszkami palców: są ciepłe, a ogrzany kosmetyk lepiej stopi się ze skórą na twarzy. 

Na zdjęciu: podkład do twarzy Max Factor Healthy Skin Harmony, cena: 62,99 zł

Drugim krokiem powinien być rozświetlacz, który doda skórze blasku. Miracle Glow Duo składa się z dwóch części: korektora (jaśniejsza część) i rozświetlacza (ciemniejsza). Nałóż je w strategicznych miejscach, tak jak to robi na filmie Joanna, ambasadorka Max Factor, a twoja cera nabierze blasku i będzie wyglądać na bardziej wypoczętą. 

Na zdjęciu: Max Factor Miracle Glow Duo, cena: 56,99 zł

Wisienką na torcie będzie podkreślenie ust. Jasny błyszczyk Colour Elixir Lip Cushion skutecznie nawilży usta i jednocześnie delikatnie podkreśli ich kolor. 

Na zdjęciu: błyszczyk Max Factor Colour Elixir Lip Cushion, cena: 36,99 zł

Podane ceny są cenami rekomendowanymi, ostateczną cenę ustala sprzedawca w miejscu sprzedaży.

Zobacz także:

Materiał powstał we współpracy z marką Max Factor.
 

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA