POLECAMY

Twarz perfekcyjnie wymodelowana jak u Kim Kardashian

Kim Kardashian trzeba przyznać jedno - ma doskonale wymodelowaną twarz. Ty też możesz wyglądać szczuplej - wystarczy, że zrobisz to w ten sposób...
Twarz perfekcyjnie wymodelowana jak u Kim Kardashian fot. ONS

Jak w szybki i prosty sposób sprawić, by twarz wyglądała szczuplej, a kości policzkowe były podkreślone? Makijażysta Tomek Kocewiak wyjaśnia na przykładzie Kim Kardashian:

1. Rozjaśnianie

Nałóż podkład w kolorze cery i starannie go rozprowadź. Jaśniejszym od podkładu korektorem w pędzelku rozświetl skórę pod oczami, grzbiet nosa i okolice ust. Możesz też lekko musnąć szczyty łuków brwiowych, co optycznie otwiera oko.

2. Nabłyszczanie

Rozświetlaczem w kremie lub pudrze zaznacz wszystkie wystające partie twarzy, które skupiają światło. Kości policzkowe, grzbiet nosa, łuk kupidyna nad górną wargą. Tym prostym zabiegiem nie tylko podkreślisz rysy twarzy, ale sprawisz, że cera nabierze promiennego blasku.

3. Modelowanie

Matowym pudrem brązującym muśnij skronie i zaznacz linię poniżej policzków. W ten sposób kości policzkowe nabiorą pełniejszego kształtu, a twarz stanie się bardziej trójkątna.

Jak modelować twarz wyjaśniał: Tomek Kocewiak, makijażysta
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
To jest makijaż sceniczny ona ma na tym zdjęciu tonę tego pudru jakby dać jej szmatkę to by od razu spłynęło przy muśnieciu pff. I te 20cm sztuczne rzęsy
/5 lat temu
kiedy w końcu Polki zrozumią, że tylko w takim pełnym ciężkim makijazu mozna wyglądać dobrze? kto mówi inaczej jest powiedzmy szczerze zacofany, to chyba takie osoby jak Kim w wielkim świecie blichtru i przepychu wiedza jak się umalować i jak wygladac!!
/5 lat temu
pogrubić twarz mozna poprzez podkreślenie w poprzek kości policzkowych, a nie na ukos, jak to robi wiekszość, powiekszyć twarz można też poprzez róż, a brak bronzera, poza tym jasne kolory i zasłonęte czoło skraca twarz, a więc optycznie ją poszerza, wystarczyłoby trochę wyobrażni droga dziewucho by odkryć to co ja
POKAŻ KOMENTARZE (2)