POLECAMY

Tylko teraz ulubiony tusz do rzęs Polek w super promocji. Tak tanio jeszcze nie było!

Pogrubiająca maskara marki Max Factor to jeden z najpopularniejszych kosmetyków drogeryjnych.
/ tydzień temu

Pogrubiającego tuszu do rzęs Max Factor 2000 Calorie chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Zna go chyba każda kobieta w naszym kraju i pewnie bardzo duża część używała do chociaż raz w życiu.

My bardzo go lubimy i często do niego wracamy. Daje bardzo naturalny efekt, nie rozmazuje się, nie kruszy i teraz jest dostępny w przystępnej cienie. Tylko teraz Max Factor 2000 Calorie możesz kupić za 14,99 zł!

Dlaczego warto wypróbować tusz Max Factor 2000 Calorie?

Ten kultowy tusz od rzęs zawiera odżywcze składniki, które skutecznie wzmacniają rzęsy oraz zapobiegają ścieraniu się i rozmazywaniu kosmetyku. Dzięki niemu makijaż oczu wygląda znakomicie przez cały dzień.

Dzięki niemu rzęsy stają się nawet o 300% grubsze. Wystarczy kilka pociągnięć szczoteczką i będziesz mogła zapomnieć o cienkich i krótkich włoskach.

Jednym z podstawowych składników 2000 Calorie są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu nie musisz obawiać się o swój wygląd nawet w najgorętsze dni. Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.

Więcej atrakcyjnych promocji:
"To najlepszy korektor, jakiego używałam". Teraz hit Maybelline kupisz o POŁOWĘ TANIEJ!
Ten puder błyskawicznie wyrównuje koloryt skóry! Tylko teraz kupisz go niemal 50% taniej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)