Max Factor 2000 Calorie w promocji - gdzie go kupić

Pogrubiająca maskara marki Max Factor to jeden z najpopularniejszych kosmetyków drogeryjnych.
/ 16.11.2018 12:45

Pogrubiającego tuszu do rzęs Max Factor 2000 Calorie chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Zna go chyba każda kobieta w naszym kraju i pewnie bardzo duża część używała do chociaż raz w życiu.

My bardzo go lubimy i często do niego wracamy. Daje bardzo naturalny efekt, nie rozmazuje się, nie kruszy i teraz jest dostępny w przystępnej cienie.

Dlaczego warto wypróbować tusz Max Factor 2000 Calorie?

Ten kultowy tusz od rzęs zawiera odżywcze składniki, które skutecznie wzmacniają rzęsy oraz zapobiegają ścieraniu się i rozmazywaniu kosmetyku. Dzięki niemu makijaż oczu wygląda znakomicie przez cały dzień.

Dzięki niemu rzęsy stają się nawet o 300% grubsze. Wystarczy kilka pociągnięć szczoteczką i będziesz mogła zapomnieć o cienkich i krótkich włoskach.

Jednym z podstawowych składników 2000 Calorie są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu nie musisz obawiać się o swój wygląd nawet w najgorętsze dni. Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.

Więcej o kosmetykach do makijażu:Julia Wieniawa zdradziła, jaka jest jej ulubiona pomadka. Możesz ją mieć za niewiele ponad 20 złotych!Moja cera nigdy nie była w tak dobrym stanie. Wszystko dzięki papce Jadwidze!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)